Araştırma Kitapları

Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi PDF indir

Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi PDF indir, e-kitap sitemizde Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Oğuz Erden tarafından kaleme alınan Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi kitabını 9786059129886 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi kitap özeti, Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi pdf oku, Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi yandex, Oğuz Erden e-kitap pdf, Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi PDF Drive, Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi PDF Oku

Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi Kısa Özet

Bilgisayar ağlarına giriş rehberi olarak işinize yarayacak teorik ve pratik bilgileri içeren bu eser her geçen gün geliştirilen bilgisayar ağlarını temel düzeyde anlatır niteliktedir. Eser özellikle üniversitelerin Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinde *Ağ Yönetimi*, *Bilgisayar Ağlarına Giriş*, *Bilgisayar Ağları* vb. gibi isimlerle anlatılmakta olan derslere yardımcı kaynak niteliğinde hazırlanmıştır. Eserde hem uygulama, hem de teorik bilgileri bulacaksınızdır.

Bu eser bunun yanı sıra Cisco, Huawei, HPE gibi piyasada yoğunlukla kullanılan markaların cihazlarının temel düzeyde konfigürasyonlarının nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bilgileri içinde bulundurmaktadır. Bu üç markanın uygulamalarını aynı anda yapısında barındıran Türkçe yazılmış, Türkiye’deki ilk eser olarak da siz değerli okurlarımıza faydalı olması maksadıyla hazırlanmıştır.

:

Bilgisayar Ağlarına Herkese Merhabalar

İnternet Nedir? Paketler Nedir? Veri İletimi Nedir?

Paralel İletim

Seri İletim

Asenkron İletim

Senkron İletim

Ağ Protokolleri Nedir?

IPX

(Internetwork Packet Exchange)

Ip Netbeui

DDP

(Datagram Delivery Protocol)

ISP Nedir?

Kabloları Tanıyalım

Ağlar ve Bağlantı Şekilleri

Cihazlar

Mac, Ip, Subnet ve Topolojiler

Tcp/Ip ve Osi

Haberleşme Yöntemleri

Linux ve Windows ile Ağ Yapılandırmaları

Kablosuz Ağ Teknolojileri

Uygulamalar

Güvenlik

Trend Teknolojiler

Cihazların İletişime Başlaması Nasıl Oluyor ve Evimize İnternet Nasıl Geliyor?

Sınavlara Hazırlık

Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu