PDF İndir

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları PDF indir

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Borsa Spekülatörünün Anıları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Edvin Lefevre tarafından kaleme alınan Bir Borsa Spekülatörünün Anıları kitabı 296 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Borsa Spekülatörünün Anıları kitabını 9786059248167 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları kitap özeti, Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf oku, Bir Borsa Spekülatörünün Anıları yandex, Edvin Lefevre e-kitap pdf, Bir Borsa Spekülatörünün Anıları PDF Drive, Bir Borsa Spekülatörünün Anıları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları PDF Oku

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları ” Çağımızın en iyi otuz borsacısıyla görüşmeler sırasında hepsine sorduğum ortak bazı sorular oldu. Bu sorulardan biri şuydu: Bilhassa yararlı bulduğunuz ve borsacı adaylarına önerebileceğiniz kitaplar varmı? bu soruya aldığım yanıt değin yazılmış en saygın finans kitaplarından biri.”

-Jack D. Schwager Market Wizards`ın yazarı

” Bir Borsa Spekülatörünün Anıları ilk kez yetmiş yıl önce basılmış olsa da sürü psikolojisi ve borsada zamanlama konularındaki saptamaları geçen yaz döviz piyasalarında yaşanan çılgınlığı açıklayacak kadar güncel.”

-Worth Dergisi

“Yatırım hususunda şimdiye kadar yazılan en keyifli kitap.”

– The Seattle Times

” Bugüne kadar okuduğum en iyi kitap. Yanımda çalışanlara vermek üzere elimde her zaman birkaç nüsha bulundururum.”

– Martin Zweig

” Bu kitabı ilk kez yirmi yıl önce okumuştum. O zamandan beri defalarca yeniden okudum ama hala en sevdiğim kitaplardan biri. ”

– Kenneth L. Fisher Forbes

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu