PDF İndir

BİR ZAMANLARIN İSTANBULU PDF indir

BİR ZAMANLARIN İSTANBULU PDF indir, e-kitap sitemizde BİR ZAMANLARIN İSTANBULU kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sennur Sezer tarafından kaleme alınan BİR ZAMANLARIN İSTANBULU kitabı 392 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. BİR ZAMANLARIN İSTANBULU kitabını 9786052283080 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. BİR ZAMANLARIN İSTANBULU kitap özeti, BİR ZAMANLARIN İSTANBULU pdf oku, BİR ZAMANLARIN İSTANBULU yandex, Sennur Sezer e-kitap pdf, BİR ZAMANLARIN İSTANBULU PDF Drive, BİR ZAMANLARIN İSTANBULU Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

BİR ZAMANLARIN İSTANBULU PDF Oku

BİR ZAMANLARIN İSTANBULU Kısa Özet

Sennur Sezer ile Adnan Özyalçıner’in dile getirdiği üzere, İstanbul geçmişinden bugüne hep bir kültür ve inanç mozaiği niteliğini taşımıştır. Yaşama şekilinden beslenmeye, ulaşımından günlük yaşam ve inançlarına kadar içinde bir çok çeşitliliği barındırmıştır. Konumu itibariyle de değişime en fazla olanak tanıyan kent İstanbul, Türkçe’nin gelişiminden değişimine, damak tadından eğlence anlayışına kadar bir çok duruma etki edebilmiştir.

Bünyesinde zengin bir kültürü besleyen bu şehrin kültür birikimi, kapsamlı yönüyle bizlere aktarılması ne yazık ki ya yarım kalmış yahuthut da kitaplaşamamıştır. Sennur Sezer ile Adnan Özyalçıner bu çalışmayla İstanbul’u anlamak adına güzel bir adım atmış.

Günümüzde metropole evrilmiş ve griye boyanmış bir İstanbul’la yüz yüzeyiz… Bitmek bilmeyen trafik çilesi, git gide artan dev binalar ve gün geçtikçe git gide artan nüfus… Büyükler bir ah çeker, gençler de içten içe sorar: *Nerede o eski İstanbul?* Zamanında adına methiyeler düzülmüş bu masalsı şehir nerede? Bir Zamanların İstanbul’u siz değerli okurlarımıza bu sorunun cevabını bulmanızda sadık bir kılavuz olacak. Eskiyi tanımak, öğrenmek ve günümüzü anlamak isteyen tüm İstanbul meraklılarına…

BİR ZAMANLARIN İSTANBULU PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu