Teknoloji Kitapları

Biz İşleri Farklı Yaparız PDF indir

Biz İşleri Farklı Yaparız PDF indir, e-kitap sitemizde Biz İşleri Farklı Yaparız kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mark Stevenson tarafından kaleme alınan Biz İşleri Farklı Yaparız kitabı 284 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Biz İşleri Farklı Yaparız kitabını 9786056846076 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Biz İşleri Farklı Yaparız kitap özeti, Biz İşleri Farklı Yaparız pdf oku, Biz İşleri Farklı Yaparız yandex, Mark Stevenson e-kitap pdf, Biz İşleri Farklı Yaparız PDF Drive, Biz İşleri Farklı Yaparız Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Biz İşleri Farklı Yaparız PDF Oku

Biz İşleri Farklı Yaparız Kısa Özet

*Değişim rüzgârı estiğinde, bazı insanlar duvar, bazıları yel değirmeni inşa eder.* Çin Atasözü

Bu eser statükocuların direncine rağmen, masaya cesur ve farklı yarınlar getiren insanları bulmak için çıkılan yolculuğu anlatıyor. Eğitim sistemini yeniden düzenleyen, yeni yönetim türlerini araştıran, sağlık ve tıp dünyasını yeniden düzenleyen, şehirleri yeniden kuran, yiyecek ve enerji üretimini ve bu husustaki düşünce şeklimizi değiştiren yenilikçilerden bahsediyor.

*Harap olmuş Detroit şehrinden Avusturya-Macaristan sınırındaki ufak bir kasabaya, dünyanın ileri gelen genetik laboratuvarlarından İngiltere’deki en dayanıklı toplu konutlara kadar bir çok yer dolaştım. Fakir çiftçilerle,düşük belli kot giyen yazılım *inek* leriyle, dünyanın en başarılı bilim insanlarıyla, bir barakada yalnız yaşayan dâhiyle, başöğretmen olan bir gece kulübü sahibiyle, mühendis olan bir ülkeler arası basketbol yıldızıyla,her meslekten harika insanlarla tanıştım. Bu insanlar pek ortada görünmeseler de, ilham verici, talepkâr ve azimli karakterler, poblemleri gerçekten farklı biçimde çözen ve bizi de aynısını yapmaveyavet eden insanlar*

Ve şimdiye kadar onlara hiç bu kadar çok ihtiyacımız olmadı.

Biz İşleri Farklı Yaparız PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu