Siyaset Kitapları

Büyük Gerileme PDF indir

Büyük Gerileme PDF indir, e-kitap sitemizde Büyük Gerileme kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Heinrich Geiselberger tarafından kaleme alınan Büyük Gerileme kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Büyük Gerileme kitabını 9786053160847 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Büyük Gerileme kitap özeti, Büyük Gerileme pdf oku, Büyük Gerileme yandex, Heinrich Geiselberger e-kitap pdf, Büyük Gerileme PDF Drive, Büyük Gerileme Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Büyük Gerileme PDF Oku

Büyük Gerileme Kısa Özet

Dünyanın bir çok yerinde neden sağ popülizm hemen hemen eşzamanlı olarak artıyor? Bu yükselişin arkasındaki sosyolojik ve ekonomik nedenler ne? *Radikal piyasacı* küreselleşmenin açmazlarına verilecek tek yanıt sağ popülizm mi? Küresel iklim değişikliğinin küresel göç üzerindeki etkisi ne? Mevcut yönetimlerin bu sorunlar karşısında aldığı tutumlar kimi korumaya yönelik? Yabancı ve göçmen düşmanlığını, giderek ırkçılığı körükleyen ekonomik ve sosyal politikaların dışına nasıl çıkılabilir? Alt sınıflarla orta sınıfların istekleri hangi noktalarda buluşup hangi noktalarda ayrılıyor? Bütün bunlardan kimlik siyasetine sıkışıp kalmış olmamız mı sorumlu? *Büyük Gerileme* karşısında neler yapılabilir?

12 dilde bunun yanı sıra yayımlanmakta olan kitaba Almanya, Fransa, İngiltere, ABD, Hindistan gibi ülkelerden katkıda bulunan on beş yazar bu ve benzeri küresel soruların yanıtlarını arıyor. Bizim de günlük yaşamımıza yakında zamandan temas eden bu tartışma ülkeler arası alanda www.thegreatregression.eu adresinde devam edecek.

Büyük Gerileme PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu