PDF İndir

Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz PDF indir

Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz PDF indir, e-kitap sitemizde Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Lloyd tarafından kaleme alınan Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz kitabı 414 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz kitabını 9786051716572 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz kitap özeti, Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz pdf oku, Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz yandex, John Lloyd e-kitap pdf, Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz PDF Drive, Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz PDF Oku

Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz Kısa Özet

Dünyadaki en uzun dağın Everest olduğunu, en soğuk yerin kutuplar olduğunu sanıyorsanız, Japon balıklarının 3 saniyelik hafızaları olduğunu kafanızı yoruyorsanız ve hamam böceklerinin nükleer bir savaşı atlatabileceğine inanıyorsanız, halen Cahillikler Kitabı’nı okumamışsınız demektir.

İlk çıktığı günden bu yana doğru bilinen kalıplaşmış bilgileri ve yaygın hataları çürüten Cahillikler Kitabı’nın bu genişletilmiş basımında, 77’si yeni toplam 279 bölüm yer alıyor.

Bu kitabın düsturu şudur:

Bir şey on iki yaşındaki zeki bir insana açıklanamamışsa, o zaman o ya yanlış veya doğru açıklanmamıştır.

Cahillikler Kitabı 1 – Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu