Hukuk Kitapları

Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları PDF indir

Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları PDF indir, e-kitap sitemizde Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Büşra Nur Çotuk tarafından kaleme alınan Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları kitabı 171 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları kitabını 9786257603287 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları kitap özeti, Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları pdf oku, Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları yandex, Büşra Nur Çotuk e-kitap pdf, Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları PDF Drive, Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları PDF Oku

Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları Kısa Özet

“Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları” yüksek lisans tezi olarak yazılmış ve güncellenerek kitap haline getirilmiştir. Sürekli bir edimin ifasını içeren iş ilişkilerinde ilk etapta tespit edilen çalışma şartlarının ilişki kurulduktan sonra değişen yahut yeni yaşanan şartlara uyarlanması ihtiyacı her zaman olabilecek olabilmektedir. Bu nedenle çalışma şartlarında yapılacak değişikliğin işveren tarafından tek taraflı olarak kötüniyetle kullanılmasının ve işçinin feshe zorlanmasının engellenmesi amacı ile 4857 Sayılı İş Kanunu’nunda kanun koyucu tarafından 22.madde ile esaslı değişikliğin yapılma usulü ve değişikliğin sonuçlarını düzenlemiştir.
Bu çalışma ile kanunda esaslı değişiklik olarak yer verilen kavramdan ne bilinmesi gerektiği, çalışma koşullarında değişikliğin hangi metotlarla yapılabileceği ve değişiklik yapılmasının sonuçları öğreti görüşleri ve yargı kararları ışığında incelenmiştir.

Çalışma Şartlarında Esaslı Değişiklik ve Değişikliğin Hukuki Sonuçları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu