Hukuk Kitapları

Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları PDF indir

Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları PDF indir, e-kitap sitemizde Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayhan Selçuk Özgenç tarafından kaleme alınan Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları kitabı 310 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları kitabını 9786257293853 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları kitap özeti, Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları pdf oku, Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları yandex, Ayhan Selçuk Özgenç e-kitap pdf, Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları PDF Drive, Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları PDF Oku

2008 küresel ekonomik durgunluğu sonrası küresel düzeyde vergi gelirlerindeki azalma, ülkeler arası ölçekte sivil toplum-medya ve internet üçgeninin de etkisiyle az vergi ödeyen fazla uluslu şirketlere karşı bir tepkiye dönüşmüş, OECD ve G20 üyesi ülkeler işbirliğinde hazırlanan BEPS projesi, on beş eylem planı çerçevesinde ülkeler arası vergilendirmeye ilişkin kaideleri yeniden şekillendirmeyi hedeflemiştir.

Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları Kısa Özet

Bu bağlamda, Eylem Planı 15 (Multilateral Convention to Implement Tax Treaty Related Measures to Prevent BEPS), BEPS önlemlerinin vergi anlaşmalarıyla alakalı olanlarının eş zamanlı ve bi hayli hızlı biçimde hayata geçirilmesini sağlamak maksadıyla dünya çapında sayısı üç binin üzerinde olan mevcut ikili vergi anlaşmalarının “Çok Taraflı Vergi Anlaşması” ile tadilini öngörmüştür. Bu çalışma, ülkeler arası vergi hukuku yönünden Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının temel esaslarını ortaya koymayı ve anlaşmanın hukuksal düzenine bağlı olarak Türk hukukunda yapılması olabilecek çeşitli tartışmalara başlangıç oluşturmayı amaçlamaktadır.

Çok Taraflı Vergi Anlaşmasının Temel Esasları PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu