Edebiyat Kitapları

Cam Hücre PDF indir

Cam Hücre PDF indir, e-kitap sitemizde Cam Hücre kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lindsay Currie tarafından kaleme alınan Cam Hücre kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Cam Hücre kitabını 9786257973243 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cam Hücre kitap özeti, Cam Hücre pdf oku, Cam Hücre yandex, Lindsay Currie e-kitap pdf, Cam Hücre PDF Drive, Cam Hücre Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cam Hücre PDF Oku

Cam Hücre Kısa Özet

Genlerine kazınmış kötülükten kaçabilir misin?

On yedi yaşındaki Lucas Marshall’ın test sonucu pozitifti ve artık herkesin gözünde potansiyel bir suçludan fazlası değildi. Ruhunu paramparça ettikleri testlerden ve hapsedildiği tesisin akıl almaz yalıtılmışlığında geçirdiği iki aydan sonra tek istediği evine dönmekti.

Lakin tesisin ipliğini pazara çıkarmaya ve içerideki dostlarını kurtarmaya yeminli bir grubun kötü bir sürprizi vardı. Araçları uçurumdan yuvarlandığında yalnızca oda arkadaşı Chris ve kendisi kurtulabilmişti. Eğer kaçarlarsa son şanslarını kaybedecekler, geri dönerlerse kimsenin kazanamayacağı bir savaşa gireceklerdi. Tüm testler bina içindeki herkesin birer cani olduğunu tasvir ederken kime güvenebilirdi?

*Çok da uzak olmayan bir geleceğe dair aksiyon, şiddet ve ahlaki ikilemlerle dolu muhteşem bir gerilim.* —School Library Journal

Cam Hücre PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu