PDF

Carmen Carter – Hamlin Çocukları PDF Oku indir

Carmen Carter – Hamlin Çocukları PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Carmen Carter – Hamlin Çocukları kitabını araştırdık. Ayrıca Carmen Carter tarafından kaleme alınan Carmen Carter – Hamlin Çocukları kitap özetinin yanı sıra, Carmen Carter – Hamlin Çocukları pdf oku, Carmen Carter – Hamlin Çocukları yandex, Carmen Carter – Hamlin Çocukları e-kitap pdf, Carmen Carter – Hamlin Çocukları PDF Drive, Carmen Carter – Hamlin Çocukları Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Carmen Carter – Hamlin Çocukları PDF indir Oku

TÜRKİYE VE DÜNYA TELEVİZYONLARININ EN BEĞENİLEN DİZİ FİLMİ Kaptan Körk ve Mister Spak sizleri Atılgan uzay gemisiyle yeni dünyalara; ve tehlikeli maceralara davet ediyorlar! Gün, gezegenlerin bir güneş etrafında dönmelerinden ortaya çıkmış bir kavramdır. Derin uzayda, alevler içindeki yıldızların ışığından ve sıcaklığından uzakta, sonsuz gecenin krallığı hüküm sürer… “Kaptan, bu saatte hala uyanık ne yapıyorsunuz?” Bu sözler Jean-Luc Picard’ı uzayın derinliklerine taşımakta olan narin hava kabarcığını parçaladı. Kaptan boşluktan, uzay gemisinin koruyucu kabuğunun içine geri çekildi.

Hemen önündeki pencereye odaklanan gözleri, cama yansıyan silüete odaklandı: kuvvetli hatlara sahip geniş bir alın, kenarlarda kısacık kesilmiş gri saçlarla vurgulanmış ince bir yüz ve koyu renk delici bakışlara sahip gözler. Camın üzerinde duran ellerinin sıcaklığı uzaya emilmiş, parmakları adeta soğuktan katılaşmıştı. Avuç içlerini soğuk yüzeyden kaldırdı ve gözlem odasına giren kadını karşılamak için arkasını döndü— “Aynı soruyu ben de size sorabilirim, Dr.Crusher,” dedi Beverly Crusher kaptanın yanına gelerek camdan dışarı baktı. Kaptan ona bakmayı sürdürüyordu. “İşim gereği, Kaptan. Sizin de bildiğiniz gibi ben bir doktorum.

Biz diğer herkesin—aşağı yukarı herkesin—uykuda olduğu zamanlarda da uyanmak zorunda kalabiliriz.” Esnedi ve eliyle karışık kızıl saçlarını düzeltti. “Sizin bahaneniz nedir, uyku mu tutmadı, yoksa görev gereği mi?” “Felsefe. ” Lakin biraz önce Picard’ı sarmalayan hemen hemen mistik duygu kaybolmuştu ve artık yalnız olmayan Picard’ın tekrar o duyguyu yakalamak gibi bir isteği de yoktu. “Sizi uyandıran oldukça önemli şey miydi?” “Geminin kaptanına bir raporu gerektirecek kadar ciddi değil, eğer sormak istediğiniz buysa.

” Beverly bir an ürperdi ve mavi doktor ceketine daha sıkı sarındı. Picard lombarı çevreleyen soğuk havayı arkasında bırakarak koridora doğru yöneldi. Crusher da adımlarını uydurarak onunla birlikte yürüdü. Koridorlar boş ve hareketsizdi. Güverte ışıklarının yumuşak parıltısı adımlarına rehberlik ediyordu. “Yine de mürettebatın sağlık durumu her zaman ilgimi çeker.” “Öyleyse Yüzbaşı T’sala’nın yeni doğan bebeğinin biraz sorunlu bir dizi kuvvetli gaz sancısından sonra şimdi mülayim bir biçimde uyumakta olduğunu duymak sizi rahatlatacaktır.” “Ah, gaz sancıları,” dedi Picard, yüz hatlarını anlayışlı bir ilgi gösterdiğini umduğu bir şekle sokarak. “Vulcan bebeklerinin de gaz sancısı çektiklerini bilmiyordum.”

Carmen Carter – Hamlin Çocukları PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu