PDF

Caroline Paul – Kayıp Kedi PDF Oku indir

Caroline Paul – Kayıp Kedi PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Caroline Paul – Kayıp Kedi kitabını araştırdık. Ayrıca Caroline Paul tarafından kaleme alınan Caroline Paul – Kayıp Kedi kitap özetinin yanı sıra, Caroline Paul – Kayıp Kedi pdf oku, Caroline Paul – Kayıp Kedi yandex, Caroline Paul – Kayıp Kedi e-kitap pdf, Caroline Paul – Kayıp Kedi PDF Drive, Caroline Paul – Kayıp Kedi Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Caroline Paul – Kayıp Kedi PDF indir Oku

Bu gerçek bir hikayedir. O sırada diyalogları ve hadiselerin sırasını tam anlamıyla kaydetmedik, ama bu kitapta hayatlarımızın o dönemini ölümlü kabiliyetlerimiz izin verdiğince canlandırdık. Lakin lütfen şunları unutmayın: 1. Ağrı kesiciler, 2. Aradan geçen zaman, 3. Bizim yaşımızdaki insanlar için normal olan kafa karışıklıkları. Kullandığım uçak, yelken bezi ve alüminyum borulardan ve bir de çim biçme makinesi motorundan ibaretti. Sanki işin uçma kısmı biraz şansa kalmışçasına buna “deneysel uçak” deniyor. Öyleydi zaten, en azından o gün. O gün, söz konusu deney başarısız oldu. Serseme dönmüş bir halde ve kanlar içinde sürünerek enkazdan uzaklaştım; yanıma gelen ilk insana, “Lütfen 911’i aramayın,” dedim. Ama sallanan ayak bileğimin, şekli bozulmuş el bileğimin, başımdan yeşil uçuş giysime süzülen kanın, kafa karışıklığımın ve deneysel uçağımın, “kapatıyoruz” türü bir ucuzluk kampanyasının son dakikalarında çıkan bir arbede enkazını andıran, arkamda darmadağınık halde yere saçılmış parçalarının şüphe götürür tarafı yoktu. Hastanede, “İç kanama veya beyinde hasar yok,” dediler. “Ne kadar şanslı bir kızsınız böyle.” Hemşireler vızıldayan makineler taşıyarak ve kaşlarını çatarak profesyonel bir gayretkeşlikle etrafımda dolandı.

Doktorlar oramı buramı kurcalayıp yokladı. Tibia ve fibulamda çok kötü kırıklar olduğu bilgisi verildi. Ağzımdaki kanın tadını alarak, kolumdaki bereleri hissederek, morfinden kaynaklanan bulanıklığın içinde gülerek, “Tibia ve fibula mı?” diye sordum. Onların kedilerim olduğunu açıkladığımda, hastane personeli ifadesiz yüzlerle baş sallamakla yetindi; onlara göre ben de sedyede halüsinasyon gören mankafalardan biriydim işte. Halbuki doğru dile getiriyordum. Şefkatle verilmiş takma isimlerle Tibby ve Fibby diye çağrılan, on üçer yaşındaki iki sarman kedi o anda evde oturmuş, hangi cehennemde olduğumu ve eve neden gelmediğimi düşünüyordu.

Caroline Paul – Kayıp Kedi PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu