Sağlık Kitapları

Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 PDF indir

Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 PDF indir, e-kitap sitemizde Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Serap Pamak Bulut tarafından kaleme alınan Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 kitabı 290 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 kitabını 9786057607485 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 kitap özeti, Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 pdf oku, Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 yandex, Serap Pamak Bulut e-kitap pdf, Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 PDF Drive, Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 PDF Oku

Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 Kısa Özet

Sevgili Sağlık Meslekleri Öğrencileri ve Meraklı Sağlık Okurları, Bilginin gu¨ç olduğunun farkında olup bilmek için okuyan, donanımı arttırmak isteyen yahut ders aldığı konularda bir kaynak arayan siz değerli okurlarımız için hazırlanan bu kitap *Cerrahi Hastalıklar* ile ilgili bilmeniz gerekenleri sunuyor. Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğretim u¨yeleri öncu¨lu¨ğu¨nde her biri kendi alanlarında uzman farklı cerrahi ve dahili branşlardan akademisyen ve uzman doktorların bir araya gelerek oluşturdukları bu kitapta ihtiyaç duyacağınız en gu¨ncel bilgileri bulacaksınızdır.

Tıp dışı sağlık meslekleri için ‘Cerrahi Hastalıklar’ alanında, öğrencilerimize referans olacak bir kitaba ihtiyaç olduğunu gözlemledik. Hemşirelik alanında *cerrahi* ders kitapları, doğal olarak bakım ilkeleri ağırlıklıdır. Bilhassa ameliyathane hizmetleri, anestezi teknikleri, ilk ve acil yardım başta olmak u¨zere, hekim dışı sağlık meslek mensuplarının yetiştiği programların da yararlanması için temel bilgileri içerecek biçimde bir kaynak bulunmamaktaydı.

Kitabımızın, bu alanda sağlık meslek mensuplarının ve hatta bu konularda bilgi sahibi olmak isteyecek bireylerin, başvuru kaynağı olarak, mühim bir boşluğu dolduracağını u¨mit ediyoruz.

Cerrahi Hastalıklar Bilgisi 1-2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu