Sağlık Kitapları

Cesur Yeni Tıp PDF indir

Cesur Yeni Tıp PDF indir, e-kitap sitemizde Cesur Yeni Tıp kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cynthia Li tarafından kaleme alınan Cesur Yeni Tıp kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Cesur Yeni Tıp kitabını 9786050667240 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cesur Yeni Tıp kitap özeti, Cesur Yeni Tıp pdf oku, Cesur Yeni Tıp yandex, Cynthia Li e-kitap pdf, Cesur Yeni Tıp PDF Drive, Cesur Yeni Tıp Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cesur Yeni Tıp PDF Oku

Cesur Yeni Tıp Kısa Özet

Peki ya doktor hastalanırsa?
Dr. Cynthia Li her şeye sahipti: Tıp alanında başarılı bir kariyer, sevgi dolu bir evlilik ve çocuklar. Ve bir gün her şey çöktü. Otoimmün tiroid sorununin ortaya çıkışıyla garip semptomlar doktorumuzun vücudunu tüketmeye başladı. Buna rağmen tekrarlanan test sonuçlarının normal olması hem kendisini hem de doktorları şaşırtmaktaydı. Ve böylece Li, yanıtları bulmak için kişisel yolculuğuna başladı.
Li, yazdığı bu yol gösterici biyografisinde okuyucu ile yaşamını sınırlayan otoimmün hastalığı ile ilgiliki gerçekleri, batı tıbbının çözümsüz kaldığı noktaları ve iyileşme savaşından kazanımlarını zihin, beden ve ruh özelinde paylaşıyor. Li, bu savaşında fonksiyonel tıbbın gösterdiği yolda hastalığının kökenine iniyor ve bedeninin hafıza kilidini nasıl açacağını öğreniyor. Kanıta dayalı bilimin öncülüğünde, geleneksel tedavi pratikleri ve sezginin gücü ile Li, benzer durumda olan hastalara ve doktorlara yeni bir bakış açısı sunuyor.
 
“Li’nin kitapta sunduğu, iyileşmeye giden 15 pratik adım ile isteyen herkes bedenin hafızasını ve ruhunu bulabilir ve kendi iyileşme yolculuğuna başlayabilir. 
Li’nin gerçekçi ve içten paylaşımları çok çarpıcı ve bir bıçak gibi keskin…
Bu kitap, tekrar okunması ve hatırlanılması gereken iyi bir yol gösterici.”
-Sidhartta Mukherjee, Tüm Hastalıkların Şahı kitabının Pulitzer Ödüllü Yazarı
 
“Hasta bir doktorun yazdığı harikulade ve etkileyici bu biyografide; Ye, Dua et, Sev ve Bir Hastalığın Anatomisi adlı kitaplar Deepak Chopra öğretisinde buluşuyor.”
-Dr. Lissa Rankin, Mind Over Medicine adlı kitabın bestseller New York Times yazarı

Cesur Yeni Tıp PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu