Bilim Kurgu Kitapları

Çocukluğun Sonu PDF indir

Çocukluğun Sonu PDF indir, e-kitap sitemizde Çocukluğun Sonu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Arthur C. Clarke tarafından kaleme alınan Çocukluğun Sonu kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocukluğun Sonu kitabını 9786053755111 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocukluğun Sonu kitap özeti, Çocukluğun Sonu pdf oku, Çocukluğun Sonu yandex, Arthur C. Clarke e-kitap pdf, Çocukluğun Sonu PDF Drive, Çocukluğun Sonu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocukluğun Sonu PDF Oku

Çocukluğun Sonu Kısa Özet

Bilinmeyenin korkusu, geçmişten değil de gelecekten kalma bir anı olabilir mi?

1953’te yayımlanan Çocukluğun Sonu, Arthur C. Clarke’ın bir bilimkurgu yazarı olarak tanınmasını sağlayan, yirminci yüzyıla ismini duyuran mühim romanlardan biri. 2015’te televizyona uyarlanarak dizi haline getirilen ve bilimkurgu takipçileri için yeniden gündeme gelen bu eserin gücü, insanlığın geleceğine dair en özgün ve düşündürücü yorumlardan birini sergilemesinde gizli.

Dünya üzerindeki uygarlığımızın kaderini, insan neslinin akıbetini irdeleyen Çocukluğun Sonu, ters köşeye yatıran bir *öteki* anlatısı, değişik bir uzaylı istilası öyküsü, ütopya ve distopya içindeki ince çizgiye dair, kalın harflerle tarihe geçen bir bilimkurgu klasiği…

*Böyle bir kitap senelerdır yazılmadı.*

– C. S. Lewis

*Ürkütücü derecede mantıklı, inandırıcı ve acımasız bir kehanet girişimi. Clarke gerçek bir usta.*

– Los Angeles Times

Çocukluğun Sonu PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu