Bilim Kurgu Kitapları

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi PDF indir

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi PDF indir, e-kitap sitemizde Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Marie Lu tarafından kaleme alınan Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi kitabını 9786052177365 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi kitap özeti, Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi pdf oku, Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi yandex, Marie Lu e-kitap pdf, Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi PDF Drive, Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi PDF Oku

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi Kısa Özet

Rövanş Zamanı

Her şey olabilecek. Bu sefer hayatları pahasına bir oyun başlıyor.

Emika Chen, Warcross Şampiyonası’ndan sağ çıkmayı zar zor başarmıştı. Artık Hideo’nun yeni NöroLink algoritmasının ardındaki gerçeği bildiğinden, bir zamanlar hayranlık duyduğu, kendi tarafında olduğunu sandığı insana güvenemiyordu.

Hideo’nun planlarını durdurmak için Emika ve Anka Süvarileri bir araya gelecekti. Lakin bilmedikleri bir şey vardı: Tokyo’nun neon ışıklı sokaklarını tehdit eden yeni bir tehlikeyle karşılaşacaklardı. Birileri Emika’nın başına ödül koymuştu ve Emika’nın hayatta kalmak için tek şansı Sıfır ve acımasız Kara Zırhlar’dı. Lakin Emika, Sıfır’ın aslında göründüğü gibi biri olmadığını çok geçmeden fark edecek ve koruması altına girmenin bir bedeli bulunacağını öğrenecekti.

Bir ihanet zincirinin ortasında, özgür iradenin geleceği tehlike altındayken Emika, sevdiği adamı durdurmak için ne kadar ileri gidecekti?

*Lu’nun gelecek için çizdiği dünyanın insanı içine çeken teknolojisi bi hayli fazla gerçekçi. İnanılmaz hareketli fakat bunun yanı sıra duygusallık barındıran bir hikaye.*

– Publishers Weekly, starred review

*Kurgu fevkalade. İlk kitapta olanlara bağlanan bir sürü ufak detay var. Zorlama gelmeyen sürprizler ve karakterlerin gelişiminden gelen bir gücü var hikayenin. Akıcı, yoğun ve muhteşem bir kitap.*

– Kirkus Reviews, starred review

*İnanılmaz ihanetlerle dolu, sürükleyici bir hikaye. Seri okumayı sevenler bu kitaba bayılacak.*

– Booklist

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu