PDF İndir

Coğrafyanın kodları harita kitabı PDF indir

Coğrafyanın kodları harita kitabı PDF indir PDF indir, e-kitap sitemizde Coğrafyanın kodları harita kitabı PDF indir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yunus Turan tarafından kaleme alınan KR Akademi Yayınları Coğrafyanın Kodları Dünya Haritaları Çalışma Defteri – Genişletilmiş Yeni Baskı kitabı PDF Oku.

Coğrafyanın kodları harita kitabı PDF indir kitabı, 86 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Coğrafyanın kodları harita kitabı PDF indir kitabını 9786256374263 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. KR Akademi Yayınları Coğrafyanın Kodları Dünya Haritaları Çalışma Defteri – Genişletilmiş Yeni

Baskı kitap özeti, Coğrafyanın kodları harita kitabı PDF indir pdf oku, KR Akademi Yayınları Coğrafyanın Kodları Dünya Haritaları Çalışma Defteri – Genişletilmiş Yeni Baskı yandex, Yunus Turan e-kitap pdf, KR Akademi Yayınları Coğrafyanın Kodları Dünya Haritaları Çalışma Defteri – Genişletilmiş Yeni Baskı PDF Drive, KR Akademi Yayınları Coğrafyanın Kodları Dünya Haritaları Çalışma Defteri – Genişletilmiş Yeni Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Coğrafyanın kodları harita kitabı PDF

KR Akademi Yayınları Coğrafyanın Kodları Dünya Haritaları Çalışma Defteri - Genişletilmiş Yeni BaskıBenim güzel ve biricik öğrencilerim,

Dünya haritaları TYT, MSÜ, AYT gibi bir çok sınavda coğrafya dersinin en mühim kısmını oluşturur. 2022 TYT sınavında 5 coğrafya sorusunun 3 tanesi Dünya harita bilgisi ölçmeye yönelikti. Önceki senelerde de 2 soru her zaman oldu. Bunun dışında AYT bölümünde da çok fazla Dünya haritaları sorulmaktadır. İşte bu kitap sana kodlamalarla video desteği ve kamplarla birlikte öğrenmekte zorlandığın tüm haritaları bir defa öğrenip bir daha asla unutmamanı sağlayacak. Peki nasıl olacak? Kitabın içinde ne var?

1.Adım: ÖSYM DÜNYA HARİTASI SORULARI analiz edildi ve dünya harita sorularında en fazla işaretlenen alanlar tespit edilerek bir harita üzerinde gösterildi. Bu alanlarla alakalı çıkan mühim bilgiler haritaya eklendi. TYT, MSÜ ve AYT sınavlarında çıkan soru sayıları ve senelerı tablo halinde gösterildi.

2.Adım: İklim, dağ, akarsu, kanal, boğaz gibi her harita konusuna başlarken o haritanın mühim yerleri ile ilgili ÖSYM çıkmış sorularında ve MEB kitaplarında ÖNEMLİ OLAN BİLGİLER verildi.

3.Adım: İklim, dağ, akarsu, kanal, boğaz gibi tüm haritalar için MEB kitaplarında ve ÖSYM sorularında sözü edilen yerler gösterildi. Misal verilecek olursa MEB kitabında hangi dağların isimleri varsa onlar dağlar haritasında gösterildi. Gereksiz bilgi eklemelerinden kaçınıldı.

4.Adım: Öğrenilen haritanın hemen arkasına PEKİŞTİRME ETKİNLİKLERİ koyuldu. Boyama, numaralandırma, isim yerleştirme gibi kalıcılığı artıracak etkinlikler eklendi.

5.Adım: Pekiştirme etkinliğinin ardından BİRİKİMLİ PEKİŞTİRME etkinliği koyuldu. Birikimli pekiştirme etkinliğinde çalışılan harita ve ondan önce öğrenilen haritaların ortak bir haritada pekiştirilmesi sağlandı. Böylelikle her harita çalışması ardından bilgilerin tekrar edilmesi sağlandı.

6.Adım: Çalışılan haritanın hemen peşinden o haritayla alakalı ÇIKMIŞ ÖSYM SORULARININ BENZERLERİ yıl yıl ayrılarak yerleştirildi. Çalışılan haritayla alakalı nasıl soruların sorulduğu kavratıldı.

7.Adım: Konu biterken soruların hemen peşinden DERİN ANALİZ yapıldı. Konuyla alakalı soruların nasıl gelebileceği, nerelerin mühim olduğu, konuya nasıl çalışılması gerektiği analiz edildi.

– Tüm bunlar bunun yanı sıra KAMP VİDEOSUNDA Youtube coğrafyanın kodları kanalında KODLAMALARLA anlatıldı.

Kodlamalı video anlatımları ve orijinal haritalarıyla birlikte dünya harita çalışmasını bitirdiğiniz zaman dünya haritaları en sevdiğiniz konular olacak merak etmeyin. Seviliyorsunuz kömürden elmasa dönüşebilmeniz dileğiyle.

Coğrafyanın kodları harita kitabı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu