Çocuk Kitapları

Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 PDF indir

Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 PDF indir, e-kitap sitemizde Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Varol Yaşaroğlu tarafından kaleme alınan Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 kitabını 9786258089325 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 kitap özeti, Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 pdf oku, Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 yandex, Varol Yaşaroğlu e-kitap pdf, Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 PDF Drive, Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 PDF Oku

Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 Kısa Özet

Herkese Merhabalar arkadaşlar ben Şakir! Herkesin bildiği nam-ı diğer Kral Şakir!
Havaların ısınmaya başladığı günlere giriş yapmış bulunmaktayız. Yaz, biz çocuklar için tatil demek olduğundan çok heyecanlıyız.
Ben ve çılgın ailem sizi bu tatilde yalnız bırakmayacağız. Birbirinden keyifli, gülünç, heyecan dolu maceraların olduğu çiçeği burnunda kitabımızla huzurlarınızdayız! Fil Necati
Ağabey, babam, Canan ve tüm mahalle yine macera peşinde koşmaya sürdürmekteuz…

Çok Bekledim Seni Yaz Tatili! – Kral Şakir 11 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu