Edebiyat Kitapları

Derviş Kelamı PDF indir

Derviş Kelamı PDF indir, e-kitap sitemizde Derviş Kelamı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Funda Uçuk Er tarafından kaleme alınan Derviş Kelamı kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Derviş Kelamı kitabını 9786257479714 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Derviş Kelamı kitap özeti, Derviş Kelamı pdf oku, Derviş Kelamı yandex, Funda Uçuk Er e-kitap pdf, Derviş Kelamı PDF Drive, Derviş Kelamı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Derviş Kelamı PDF Oku

Derviş Kelamı Kısa Özet

*Aynı damdan düşenler anlayabiliyordu işte birbirlerini, fakat aynı yerden vurulanlar biliyordu karşısındakinin kurşun yerini.*

*Dünyada olabilecek her bir olay için misal aleminde sayısız ihtimal uyur. Siz ağzınızdan çıkardığınız sözlerle o ihtimalleri uyandırırsınız. Güzel sözcükler söyleyin ki güzel ihtimaller uyansın. İnsanın kaderine müdahalesi buradadır…*

Mevlana Celaleddin Rumi

Bu kitap dünyanın bütün yüklerini tek başına sırtlamaya çalışan yorgun gönüllere, o yükleri sırtlarından indirmeye yardımcı olmak niyetiyle yazıldı. Bu nedenle bu kitap yalnızca bir roman değildir, satır aralarına kangrenleşmiş düğümlerin çözümleri, onulmaz yaraların devası iliştirilmiştir. Yazar bunu yaparken iki ayrı mesleğinden gelen tecrübelerini kullanmış; tasavvufla psikoloji, sosyoloji ve pedagoji detaylarını harmanlamıştır.

Derviş Kelamı, üç kitaptan bir araya gelen çok özel bir yolculuğun son parçasıdır. Derviş Dede söylesin biz dinleyelim o vakit.

Derviş Kelamı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu