Teknoloji Kitapları

DİJİTAL KEHANET PDF indir

DİJİTAL KEHANET PDF indir, e-kitap sitemizde DİJİTAL KEHANET kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Müberra Gürel tarafından kaleme alınan DİJİTAL KEHANET kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. DİJİTAL KEHANET kitabını 9786053113317 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. DİJİTAL KEHANET kitap özeti, DİJİTAL KEHANET pdf oku, DİJİTAL KEHANET yandex, Müberra Gürel e-kitap pdf, DİJİTAL KEHANET PDF Drive, DİJİTAL KEHANET Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

DİJİTAL KEHANET PDF Oku

DİJİTAL KEHANET Kısa Özet

sağlamasıyla çiçeği burnunda bir kapıyı aralarken, bilimsel yöntem biliminde de hemen hemen 2500 yıllık bir çatı olan Aristoteles mantığının konumunu da sarsmıştır. Fraktal geometrideki kavramlar tabiat hadiselerinda ve insanoğlunun biyolojik yapısında görülmektedir. Bulanık mantık, fraktal geometri gibi matematiğin bir çok disiplini, evrenin dilini çözmemize yardımcı olduğu için matematiğin önemi gün geçtikçe artmaktadır.

Düşüncelerinin peşinden gitme yürekliliğini gösteren Türkiye’nin ilk bilimsel kadın yazarı matematikçi Dr. Müberra Gürel matematik, fizik, biyoloji ve yapay zekâ ile insanlığın biyolojik sınırlarının ötesine geçebilmek için yapılan çalışmalara, herkesin anlayabileceği bir dille ışık tutuyor. Dijital Kehanet adlı eser yakın günlerde distopyanın başlayacağının habercisi. İnsanoğlunun köleleştirilmesinin önüne geçebilmek ve farkındalık kazanmak için bu eseri mutlaka okuyunuz okutunuz.

Prof. Dr. İsmail Tok

DİJİTAL KEHANET PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu