Psikoloji Kitapları

Dijital Psikolojik Devrim PDF indir

Dijital Psikolojik Devrim PDF indir, e-kitap sitemizde Dijital Psikolojik Devrim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Murat Dağıtmaç tarafından kaleme alınan Dijital Psikolojik Devrim kitabı 154 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dijital Psikolojik Devrim kitabını 9786052173169 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dijital Psikolojik Devrim kitap özeti, Dijital Psikolojik Devrim pdf oku, Dijital Psikolojik Devrim yandex, Murat Dağıtmaç e-kitap pdf, Dijital Psikolojik Devrim PDF Drive, Dijital Psikolojik Devrim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dijital Psikolojik Devrim PDF Oku

Dijital Psikolojik Devrim Kısa Özet

Günümüz toplumu, panoptikondan bugüne, “gözetim toplumunun psikolojik süreçleriyle şekilleniyor”.

Bugün, mikro ölçekte bireyin, makro ölçekteyse toplumun attığı her adım, dijital süreçlerin etkisi ile “kendiliğindenlik” gösteriyor. Günlük hayattaki basit tercihler yahut sıradan sandığımız estetik beğenilerimiz dahi, maruz kaldığımız kasıtlı dijital bombardımanın bilinç ve bilinçaltımıza aktardığı değerlerin bir mahsulü.

Bu kitap bu dünya çapından göçmüş bireylerle yapılan fantastik röportajları ihtiva etmesi yönünden da dünya çapında bir ilk olma özelliğine sahiptir.

Dijital Psikolojik Devrim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu