Roman Kitapları

Domuzu Kırmak PDF indir

Domuzu Kırmak PDF indir, e-kitap sitemizde Domuzu Kırmak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Etgar Keret tarafından kaleme alınan Domuzu Kırmak kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Domuzu Kırmak kitabını 9786055903619 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Domuzu Kırmak kitap özeti, Domuzu Kırmak pdf oku, Domuzu Kırmak yandex, Etgar Keret e-kitap pdf, Domuzu Kırmak PDF Drive, Domuzu Kırmak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Domuzu Kırmak PDF Oku

Domuzu Kırmak Kısa Özet

Gerçeklik ve fantezi içinde ustalıkla patinaj yapan bir yazardan özel bir seçki: Domuzu Kırmak. Etgar Keret, kendine özgü sihrini yine ortaya koyuyor ve kırık kalplere şu zalim dünya çapında ilaç gibi gelecek incelikler ile dokunmuş öyküler anlatıyor: Düş tacirleri köşeyi dönme hayallerini yüzlerine gözlerine bulaştırıyor, eski sevgililerin geride bıraktığı tortular zamanla yok olup gidiyor ve Ortadoğu’ya, bir ihtimal, barış geliyor.

Bu müthiş seçki, yazarın Türkçede yayımlanmış hiçbir kitabında yer almayan öykülerini, Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü’nün kült öyküsü ‘Domuzu Kırmak’ ile bir araya getiriyor. Beşir’le Vals’in yaratıcılarından David Polonsky’nin hayranlık uyandıran çizimleriyle yeniden yorumlanan ‘Domuzu Kırmak,’ bunun yanı sıra kitaba adını veriyor.

Büyüyünce ne bulunacağına bir türlü karar veremeyenlerle büyü ile ne yapacağını kestiremeyenleri aynı sahnede buluşturan Domuzu Kırmak, yaşama her daim amatör kalanları içtenlikle kucaklıyor.

*Belki, her şeye rağmen, hala umut mevcuttur.*

Domuzu Kırmak PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu