Roman Kitapları

Dördüncü Kanat PDF indir Oku

Dördüncü Kanat PDF indir Oku, e-kitap sitemizde Dördüncü Kanat kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rebecca Yarros tarafından kaleme alınan Dördüncü Kanat kitabı PDF Oku.

Dördüncü Kanat kitabı, 672 sayfadan oluşmuş olup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Dördüncü Kanat kitabını 9786256411616 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dördüncü Kanat kitap özeti, Dördüncü Kanat pdf oku, Dördüncü Kanat yandex, Rebecca Yarros e-kitap pdf, Dördüncü Kanat PDF Drive, Dördüncü Kanat Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dördüncü Kanat PDF Oku

New York Times çoksatan yazarı Rebecca Yarros’un kaleminden ejderha binicilerine özel savaş akademisinin seçkin ve acımasız dünyasına hoş geldiniz!
Kitaplar ve tarih içinde mülayim bir hayat su¨ren yirmi yaşındaki Violet Sorrengail’in Kâtipler Bölu¨ğu¨’ne girmesi beklenmektedir. Lakin general –bunun yanı sıra pençe kadar sert olarak anılan annesi– onun Navarre’ın seçkinlerinden biri, yani bir ejderha binicisiejderha binicisi olması için yu¨zlerce adayın arasına katılmasını emreder.

Lakin herkesten ufak ve narin olduğunuzda ölmek an meselesidir… çünkü ejderhalar “kırılgan” insanlarla bağ kurmazlar. Onları küle çevirirler.

Bağ kurmak isteyen ejderhaların sayısı adayların sayısından az olduğu için çoğu aday başarıbaşarı şansını yükseltmek adına Violet’ı öldürmeye hazırşansını hazırdır. Kalanlarsa onu sırf annesinin kızı olduğu için öldürmek ister, tıpkı dır. Biniciler Bölüğünün en güçlü ve de en acımasız kanat önderi Xaden Riorson gibi.
Violet, bir sonraki gün doğumunu görmek için bile zekâsının her zerViolet, zerresini kullanmak zorundadır.
resini Bunun yanı sıra her geçen gün dışarıdaki savaş daha ölümcül bir hâl almakta, krallığın koruma bölgeleri sıra sıra yıkılmakta ve ölü sayısı artmaktadır. Daha da kötüsü, Violet önderlerinin korkunç bir sır sakladıklarından şüphelenmektedir.

Arkadaşlar, düşmanlar, sevgililer… Basgiath Savaş Akademisi’ndeki her Arkadaşlar, herkesin sakladığı bir şeyler mevcuttur çünkü bu akademiye bir kez girdiniz mi kesin yalnızca iki biçimde çıkabilirsiniz: mezun olarak veya ölerek.

Dördüncü Kanat PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu