Araştırma Kitapları

Düşünsel Okuma PDF indir

Düşünsel Okuma PDF indir, e-kitap sitemizde Düşünsel Okuma kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nilay Yılmaz tarafından kaleme alınan Düşünsel Okuma kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Düşünsel Okuma kitabını 9786257659017 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Düşünsel Okuma kitap özeti, Düşünsel Okuma pdf oku, Düşünsel Okuma yandex, Nilay Yılmaz e-kitap pdf, Düşünsel Okuma PDF Drive, Düşünsel Okuma Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Düşünsel Okuma PDF Oku

Düşünsel Okuma Kısa Özet

*Dünya okuyabildiğimiz bir kitap olduğuna göre kitap da içinde yolculuğa çıkabileceğimiz bir dünyadır.*
Alberto Manguel Kişisel deneyim ve sistemli düşünmeyle derinleşen, düş ile düşünceyi birleştiren yaratıcı bir okuma nasıl yapılabilir? Bir metni okuma şekilleri dünyayı okuma şekiline nasıl dönüştürülebilir?
Düşünsel Okuma kişisel gelişim ve mesleki gelişim okumalarının iç içe geçtiği bir anlatı, bir yol haritası. Okumak yolda olmaksa, bu yolculukta her yaştaki okura yol arkadaşı olacak bir kitap. Kitapta bulunan ıraksak, yakınsak, yanal, paralel ve yaratıcı düşünme şekillerine yönelik uygulamalar yalnızca yazılı metinleri değil, okurun kendisiyle ve dünyayla kurduğu ilişkiyi de okumasına, yeniden düşünüp yapılandırmasına yardımcı olmayı planlıyor. Düşünmeyi düşünmek, düşsel ve keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyenler için…

Düşünsel Okuma PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu