PDF İndir

Duygusal İlkyardım PDF indir

Duygusal İlkyardım PDF indir, e-kitap sitemizde Duygusal İlkyardım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Olivia Remes tarafından kaleme alınan Duygusal İlkyardım kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Duygusal İlkyardım kitabını 9786256372108 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Duygusal İlkyardım kitap özeti, Duygusal İlkyardım pdf oku, Duygusal İlkyardım yandex, Olivia Remes e-kitap pdf, Duygusal İlkyardım PDF Drive, Duygusal İlkyardım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Duygusal İlkyardım PDF Oku

Duygusal İlkyardım Kısa Özet

Kaygı, Panik Ve Stresle Başa Çıkma Rehberi

Kriz anlarıyla nasıl başa çıkıyorsunuz? “Mükemmel” çözümü mü bekliyorsunuz, durumdan mı kaçıyorsunuz yoksa kendinizi mi suçluyorsunuz? Öyleyse döngüyü kırmanın zamanı geldi. Panik baş gösterdiğinde bilime dayalı basit ama kuvvetli tavsiyeler içeren bu kitap rehberiniz olacak. 

Cambridge Üniversitesi’nde ruh sağlığı araştırmacısı olarak çalışan Dr. Olivia Remes, hemen hemen on yılını iyi bir ruh sağlığının nasıl korunacağını görülmektedirmak için harcadı.
Kısa ve kolay uygulanabilir öneriler sunan bu kitapta sizi geride tutan kalıplar ve ruh halleriyle savaşmanıza yardımcı olmak için Remes’in en son incelemelerina dayanan pratik ipuçlarını öğreneceksiniz. Stresli, kontrolden çıkmış, sıkışmış, motivasyonsuz, kararsız, bunalmış, çaresiz, yalnız, reddedilmiş yahut hayal kırıklığına uğramış… Nasıl hissederseniz hissedin, bu kitapta üzerinizdeki baskıyı hafifletmenize yol gösterecek bir çözüm bulacaksınız. Duygusal İlkyardım size yaşamınızın her alanı için uzun vadeli başa çıkma stratejileri kazanmanızda yardımcı olmaktadırken, iç huzuru nasıl bulacağınızı ve direncinizi nasıl geliştireceğinizi gösterecek.

Duygusal İlkyardım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu