Ders Kitapları

e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı PDF indir

e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı PDF indir, e-kitap sitemizde e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Oğuz Köksal tarafından kaleme alınan e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı kitabının çevirmenliğini Akademi Consulting yapmıştır.

Yayıncılığını Akademi Consulting yaptığı e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı kitap özeti, e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı pdf oku, e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı yandex, Mehmet Oğuz Köksal e-kitap pdf, e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı PDF Drive, e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı PDF Oku

Finans sektörü her geçen gün yeni kurumsal yapılar ve yeni ürünleri piyasaya sağlamaktadır. Nitelikli işgücü gerektiren sektörlerin başında gelen finans sektöründe, sunulan hizmet türüne göre çalışanlardan bazı belgeler talep edilmektedir. Söz konusu belgelerin alımı için de konusuna göre değişiklik gösteren sınavlara girilip, belirli bir başarının sağlanması beklenmektedir.

Bu bağlamda, bireysel emeklilik sistemi sürekli olarak gelişen, her geçen gün daha fazla nitelikli sayıda çalışana ihtiyaç duyulan alanlar içindedır. Bireysel Emeklilik Sistemi’nde aracılık hizmeti sunacak bireylerin mesleki bilgi ve tecrübelerinin ölçüldüğü Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı (e-BEAS) düzenli olarak yapılmaktadır. Yapılan sınavda başarılı olanlar Lisans almaya hak kazanmaktadır. Sınav konuları Emeklilik Gözetim Merkezi tarafından yayına giren sınav kılavuzunda bulunmaktadır.

Bu kitap, Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı kapsamı içinde bulunan tüm konular dikkate alınarak hazırlanmıştır. Her konu sonunda konuya ilişkin sorular ve açıklamalı çözümleri bulunmaktadır. Ayrıca, kitabın sonunda sınav sistematiğine uygun olarak hazırlanmış deneme sınavına yer verilmiştir

e-BEAS Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu