Psikoloji Kitapları

Empatik Bir Psikanalizden Kesitler PDF indir

Empatik Bir Psikanalizden Kesitler PDF indir, e-kitap sitemizde Empatik Bir Psikanalizden Kesitler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Serge Tisseron tarafından kaleme alınan Empatik Bir Psikanalizden Kesitler kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Empatik Bir Psikanalizden Kesitler kitabını 9786059911474 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Empatik Bir Psikanalizden Kesitler kitap özeti, Empatik Bir Psikanalizden Kesitler pdf oku, Empatik Bir Psikanalizden Kesitler yandex, Serge Tisseron e-kitap pdf, Empatik Bir Psikanalizden Kesitler PDF Drive, Empatik Bir Psikanalizden Kesitler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Empatik Bir Psikanalizden Kesitler PDF Oku

Empatik Bir Psikanalizden Kesitler Kısa Özet

Bu kitap, ünlü psikanalist, yazar Serge Tisseron’un psikanalizin mühim kuramcılarından Didier Anzieu ile gerçekleştirdiği analiz sürecinin çarpıcı yönlerini, sorgulamalarını, çekincelerini ve mutluluk anlarını dile getirmektedir. 

***

*Psikanaliz her şeyden önce, birinin kendisiyle buluşacağı bir yolculuk fırsatıdır. Bu yolda ilerledikçe, kişi kendi öyküsüne dair daha belirgin bir dizayna ulaşırken, öte yandan da karşı karşıya geldiğı yeni zorluklara daha kolay göğüs germeyi başarır. Geçmişe dair endişelarını kabullenmeyi öğrenirken, aslında bugüne ait olanları eskilerle karıştırma riskini azaltmış olur*

-Serge Tisseron

Empatik Bir Psikanalizden Kesitler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu