Psikoloji Kitapları

Şans Faktörü PDF indir

Şans Faktörü PDF indir, e-kitap sitemizde Şans Faktörü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard Wiseman tarafından kaleme alınan Şans Faktörü kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Şans Faktörü kitabını 9786052998175 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şans Faktörü kitap özeti, Şans Faktörü pdf oku, Şans Faktörü yandex, Richard Wiseman e-kitap pdf, Şans Faktörü PDF Drive, Şans Faktörü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şans Faktörü PDF Oku

Şans Faktörü Kısa Özet

Şansınızı ve yaşamınızı değiştirecek dört basit ilke

Şans diye bir şey gerçekten var mıdır?

Neden bazı insanlar mutlu ve başarılı hayatlar sürerken bazıları tekrar tekrar başarısızlık ve mutsuzlukla yüz yüze kalır? Neden bazıları ideal partnerlerini bulurken bazıları kötü bir ilişkiden diğerine sürüklenir? Bazı bireylerin iyi kariyer sahibi olmalarını sağlayan, buna karşın bazılarının da nefret ettikleri işlerde çalışmalarına neden olan şey nedir? Peki şanssız insanlar şanslarını artırabilir ve hatta hayatlarını iyileştirebilirler mi?

On yıl önce Profesör Richard Wiseman bilinmesi güç şans faktörünü, şanslı ve şanssız bireylerin gerçek inanç ve tecrübeleri aracılığıyla araştırmaya karar verdi. Araştırmanın sonuçları şansa yeni ve radikal bir bakış açısı kazandırdı: Birçok durumda kendi şansımızı kendimiz yaratırız. Yani eğer şanssız olduğunuzu kafanızı yoruyorsanız belki de bu, şanssız olduğunuza inanmanızın bir sonucudur.

Wiseman olumlu talihi kendinize çekmenizi sağlayacak bilimsel olarak ispatlanmış dört basit davranış tekniğini tanımlar. Daha sonra da bu metotları tercih ederek yaşamınızın her alanında nasıl yenilikler yapabileceğinizi gösterir – ilişkileriniz, maddi durumunuz ve kariyeriniz de buna dâhil.

Şanslı olmak öğrenilebilen bir şeydir ve herkes bunu başarabilir! 

*Saygıdeğer bilim insanının berrak argümanlarının akla uygun oluşu, çok sayıda örnek ve anekdot barındırması ve eğlendirici vaka öykülerinin de yer alması Şans Faktörü’nün her yaştan okura hitap edecek nitelikte olmasını sağlıyor. Bunun yanında kitapta, şansa bakış açımızı değiştirmemize önayak olacak çok sayıda somut öneri yer alıyor. Faydalı anketleri, alıştırmaları ve şans günlüğü aracılığıyla kendi şansımızın yaratıcısı olabilmemiz için bizlere her türlü araç gereci sağlıyor.*
Stephan Schmidt

*Şüpheli okurları dahi ikna edebilecek argümanlarla yazmış Richard Wiseman. Şans Faktörü’nün, okurların hem özel hem de iş yaşamları boyunca daha şanslı olmalarını sağlayacağına eminim.* 
Publishers Weekly

*Wiseman şanslı bir yaşamın sırlarını çözmüş ve bunu okurlarıyla paylaşmış.*
The Daily Telegraph

*Şans Faktörü, bireylerin yaşamları boyuncaki şansı artırmalarına yol gösterecek bir kılavuz. Dr. Wiseman’ın öne sürdüği dört ilke günlük hayata kolay uygulanabilir oluşuyla şansımızı artırma hususunda önem teşkil ediyor. Kesinlikle okunmaya değer bir kitap.*
Ivo Dias de Sousa

Hertfordshire Üniversitesi’nde görev yapan Richard Wiseman, Toplumun Psikoloji Anlayışı alanında profesörlük unvanına sahip tek kişidir. Şans, kişisel gelişim, yanılgı ve ikna gibi bir çok alandaki incelemeleri dünyanın ileri gelen bilimsel dergilerinde yayımlanmış, psikoloji hususunda hazırladığı YouTube videoları yüz elli milyonu aşkın seyirciye ulaşmıştır.

Araştırmaları basında sürekli olarak bulunmaktadır ve tüm dünya çapında yüz elliden fazla televizyon programında yayımlanmıştır. 
Otuzdan fazla dile çevrilen bir çok eseri içinde Paranormal, Quirkoloji, Yırt At, Gece Okulu, 59 Saniye ve Gorili Fark Ettiniz mi? bulunmaktadır.

Şans Faktörü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu