Edebiyat Kitapları

Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler PDF indir

Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler PDF indir, e-kitap sitemizde Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Büşra Köprü tarafından kaleme alınan Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler kitabını 9786257382649 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler kitap özeti, Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler pdf oku, Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler yandex, Büşra Köprü e-kitap pdf, Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler PDF Drive, Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler PDF Oku

Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler Kısa Özet

Hepimiz bir arkadaş grubuna dâhil olmak istedik. Bizi her hâlimizle sevip kabul eden gerçek dostlar istedik.Ne âşık olmamız dostluğumuza ket vursun ne de farklı hayallere sahip olmamız yollarımızı ayırsın.

Böyle bir dostlukla tanışmak için Sinan, Başak, Safa, Cahit, Gonca ve Nehir Sima; sayfaları çevirmenizi bekliyor. Sinan’ın şakaları sizi gülümsetecek. Başak’ın şansına herkes imrenecek.Safa, bir şey yapmasa da olur.O, yalnızca gitarıyla kalplerinizi çalacak.Cahit’in tebessümü neşelenmenize yeter de artar.Gonca’nın enerjisi sizi sarıp sarmalayacak.Nehir Sima’yı da unutmamak gerek tabii.
Grubun en farklısı obelki de ama kimse bilmiyor.

Okurken dostluk ve aşkın, biraz müziğin,bolca hayal kurmanın tadını çıkaracağınızGençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler ile Büşra Köprü’nünrenkli dünyasına bir kez daha adım atacaksınız.

*İyi bir arkadaşınız varsagerçekten mutsuz hissetmeniz olabilecek değil.*

Gençlik, Müzik ve Sonsuz Düşler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu