Edebiyat Kitapları

Gömleği Yalnız PDF indir

Gömleği Yalnız PDF indir, e-kitap sitemizde Gömleği Yalnız kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Şahin tarafından kaleme alınan Gömleği Yalnız kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gömleği Yalnız kitabını 9789750847189 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gömleği Yalnız kitap özeti, Gömleği Yalnız pdf oku, Gömleği Yalnız yandex, Mustafa Şahin e-kitap pdf, Gömleği Yalnız PDF Drive, Gömleği Yalnız Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gömleği Yalnız PDF Oku

Gömleği Yalnız Kısa Özet

*Öznem, nesnem, yüklemim belli değil. Ders kitaplarına girecek sağlam bir cümle bulunacağıma, tamamlanmış bir söz olarak yağacağıma, kendime, rüyalarıma sarkan bir bulut oluyorum. Yağamıyorum, ama daha mühimsi gürleyemiyorum.*

Yapı Kredi Yayınları edebiyat dizisinden çıkan yeni öykü kitabı Gömleği Yalnız’da Mustafa Şahin, aşınmış duygularını, bozulmuş rüyalarını gözden geçiren bireyin kederini öyküleştiriyor.

Hiçbir Nisan, Kapandım, Refüj, Gömleği Yalnız, Kördüğüm, Önce Söz Yandı, Sayın Efendim, Emret Toprak, Düzelü, Benzinsiz, Gönül, Buradan Gidiyorum adlı öykülerden bir araya gelen kitap, geçmiş günler üstüne bir uyumsuzun notları şekilinde yazılmış. Çoğu kent yaşamının yarattığı çaresizlik, bürokrasinin tükettiği idealler, yabancılaşma, insani erdemlerin yitimi gibi bir dizi mesele etrafında dönüyor. Giderek denemeye, günlüğe, yer yer şiire kayan Gömleği Yalnız’da alaycı bir neşe, çelişkilere ince bir çerçeve atan ironi ön planda gözüküyor.

Gömleği Yalnız PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu