PDF İndir

Harry Potter: Sihir Tarihi PDF indir

Harry Potter: Sihir Tarihi PDF indir, e-kitap sitemizde Harry Potter: Sihir Tarihi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Harry Potter: Sihir Tarihi kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Harry Potter: Sihir Tarihi kitabını 9789750842252 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Harry Potter: Sihir Tarihi kitap özeti, Harry Potter: Sihir Tarihi pdf oku, Harry Potter: Sihir Tarihi yandex, Kolektif e-kitap pdf, Harry Potter: Sihir Tarihi PDF Drive, Harry Potter: Sihir Tarihi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Harry Potter: Sihir Tarihi PDF Oku

Harry Potter: Sihir Tarihi Kısa Özet

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın yayımlanışının yirminci yılı şerefine sihir tarihini keşfetmeye davetlisiniz…

Bu kitap, J.K. Rowling’in kişisel koleksiyonundan önceden hiç görülmemiş parçalar da dahil olmak üzere British Library’nin arşivlerinden garip, müthiş ve ilham verici parçalarla dolu harika bir eser. Sizi Astronomi’den İksir derslerine, Tılsımlar’dan Kehanet’e Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun ders programını derinlemesine keşfetmeye davet ediyor.

Uzmanlardan bir araya gelen bir kadro, sizi British Library’den ve dünyanın dört bir yanındaki koleksiyonlardan itinayla seçilmiş nadide parçalar içinde gezdirerek, sihirle alakalı bütün konularda size klavuzluk edecek. Kadim büyü kitaplarını inceleyecek, gökyüzü kürelerine hayret edecek, Yaşam İksiri’nin sırrını açığa çıkarmayı vaat eden tezhipli bir el yazmasını açacaksınız. Ejderha kanı şişelerine, yılan şekilinde asalara, acayip adamotu köklerine, renkli at-adamlara ve gerçek bir cadı süpürgesiyle karşılaşmaya hazır olun. Harry Potter hikâyelerinin sihir, tarih ve mitle kesişimi hem büyüleyecek hem de eğlendirecek.

Harry Potter: Sihir Tarihi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu