Roman Kitapları

Hayal Mağaraları – İmtihan PDF indir

Hayal Mağaraları – İmtihan PDF indir, e-kitap sitemizde Hayal Mağaraları – İmtihan kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muhammet Emin Oyar tarafından kaleme alınan Hayal Mağaraları – İmtihan kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayal Mağaraları – İmtihan kitabını 9786056945038 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayal Mağaraları – İmtihan kitap özeti, Hayal Mağaraları – İmtihan pdf oku, Hayal Mağaraları – İmtihan yandex, Muhammet Emin Oyar e-kitap pdf, Hayal Mağaraları – İmtihan PDF Drive, Hayal Mağaraları – İmtihan Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayal Mağaraları – İmtihan PDF Oku

Hayal Mağaraları – İmtihan Kısa Özet

Hayal Mağaraları serisinin ikinci kitabı Hayal Mağaraları – İmtihan genç okurlarla buluştu.

Gizem dolu bu fantastik maceradaki şifreler ağır ağır çözülüyor. İbrahim önderin bir anlık dalgınlığıyla Hayal Mağaralarını keşfeden kahramanlarımız bu kez mağaraların sadık hizmetçilerinden olmak için çalışıyorlar. Onları bekleyen zor bir imtihan var. Bunun için maceranın ilk başladığı yere, Kenya’daki Ev’e gidiyorlar.

Mağaralarla alakalı bilgileri Baş Üstad ve diğer üstadlardan bizzat dinleyen ekip, İbrahim önderin odasındaki materyaller üzerinde dikkatle çalışıyor. İmtihanda işlerine yarayabileceğini düşündükleri her bir detayı hafızalarına kazıyor. Lakin Ahmet, yalnızca haritanın başında, gördüğü gizemli rüyayı düşünüyor. Ahmet’in rüyalarında gördüğü, onu uyaran, kurtaran o kişi kim? Ahmet’ten dikkat etmesini istediği kıskanç kardeş de nereden çıktı? Bütün bu endişeler Ahmet ve dostlarını nasıl bir gerçeklikle karşılayacak?

Ev’in esrarengiz tarihi, hayal sokağındaki enteresanlıklar, evin kalbi olan taşın sırrı, imtihan boyunca karşılaşılan birbirinden enteresan olaylar ve mağaraların peşindeki kötü niyetli örgüt… Hepsi heyecan dolu bu macerada buluşuyor. Lakin görünen o ki artık hiçbir şey kolay olmayacak!

Yazar Muhammet Emin Oyar’ın kaleme aldığı serinin ikinci kitabı Hayal Mağaraları – İmtihan macerasever genç okurlar tarafından okunmayı bekliyor.

Hayal Mağaraları – İmtihan PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu