Roman Kitapları

Hayal ve Hayat PDF indir

Hayal ve Hayat PDF indir, e-kitap sitemizde Hayal ve Hayat kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mukaddes Erdünyaya geldi Çelik tarafından kaleme alınan Hayal ve Hayat kitabı 162 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayal ve Hayat kitabını 9786058020634 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayal ve Hayat kitap özeti, Hayal ve Hayat pdf oku, Hayal ve Hayat yandex, Mukaddes Erdünyaya geldi Çelik e-kitap pdf, Hayal ve Hayat PDF Drive, Hayal ve Hayat Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayal ve Hayat PDF Oku

Hayal ve Hayat Kısa Özet

……
Yolculardan ikisi, bir kadın ve bir erkek koltuklarına gömülmüş, hayata dair konuşuyorlar. Sözlerinin akışı gözlerini alamadıkları manzaraya kayıyordu. Söz oraya kaydıkça, doğa daha bir büyüyor, daha bir renkleniyor, cömertliği açığa çıkıyordu adeta.

Erkek her zamanki gibi kendisine on beş numaralı koltuğu, sevdiğine on altı numaralı koltuğu almıştı. Kamyon muavinliğinden kalma bir sezgiyle bu sırayı güvenli bulurdu her zaman. İyi yol arkadaşıydı hep. Yanındakine yol boyunca görünen görünmeyen her şey ile ilgili bilgi verebilirdi. Onun söyleyişiyle, anlattığı her neyse, bir daha güzellik kuşanır, zenginleşirdi.
……

Hayal ve Hayat PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu