Ekonomi Kitapları

Hayatın İpuçları 2 PDF indir

Hayatın İpuçları 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Hayatın İpuçları 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Murat Ülker tarafından kaleme alınan Hayatın İpuçları 2 kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Hayatın İpuçları 2 kitabını 9786056963490 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayatın İpuçları 2 kitap özeti, Hayatın İpuçları 2 pdf oku, Hayatın İpuçları 2 yandex, Murat Ülker e-kitap pdf, Hayatın İpuçları 2 PDF Drive, Hayatın İpuçları 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayatın İpuçları 2 PDF Oku

Hayatın İpuçları 2 Kısa Özet

Pladis ve GODIVA Chocolatier Yönetim Kurulu Başkanı, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker’in, kişisel bloğu ve LinkedIn profilinde yazdığı yazılar Sabri Ülker Vakfı Yayınları tarafından kitap haline getirildi. 2021 senesinin Temmuz ayında yayımlanan ilk kitabı *Hayatın İpuçları – Zor Konuların Yalın Anlatımı* yapılan halk oylamasıyla Platin İş Kitapları Ödülleri’nden *Yılın En İyi İş Kitabı* ödülünü aldı.

Ülker’in yeni kitabı *Hayatın İpuçları 2* insanlara; *Kovid-19 sonrası dünya ekonomisinin yeni düzenini, yöneticilik ve önderlikte modern yaklaşımları*, *Murat Ülker’in sanata duyduğu kişisel ilgisini, eser yorumlarını* ve son kez *Annesi ve aile kökenine dair otobiyografik bilgilerle birlikte dini yaşayış şeklini* aktarıyor.

*Sadece maddi gaye ile yapılan işlerin insanları mutsuz ettiğini, yorduğunu görüyorum. İş yaparken zihniniz de gelişecek ve moral kazanacaksınız, ben buna inanırım.*

Yıldız Holding’i 4 kıtada 4 milyardan fazla tüketici nüfusun yaşadığı alanda faaliyet gösteren ve 65 binden fazla çalışanı olan ülkeler arası bir şirkete dönüştüren başarılı iş adamı Murat Ülker, önceden birinci cildini paylaştığımız ve kısa bir sürede oldukça büyük beğeni alan yazılarına sürdürmekte. Okuduğu metinlerden veya katıldığı konferanslardan yola çıkarak kendi gözlem ve tecrübeleriyle zenginleştirdiği yazılarında hem başarılı olmasını sağlayan prensiplerin ipucunu veriyor hem de geleceğe dair birden fazla öngörüde yer alıyor.

İlk kitabında bilim ve teknoloji, sağlık ve beslenme gibi temaları ele alan Murat Ülker, *Hayatın İpuçları 2* kitabında dört farklı temayı konu alıyor.

• Pandemi sonrası dünya ekonomisinin yeni düzeni

Kovid-19 ile birlikte başlayan ve değişen enerjiklere büyük veya ufak ölçekli şirketlerin ne gibi reaksiyonlar göstermeleri gerektiği tartışılıyor.

• Yöneticilikte ve önderlikte modern yaklaşımlar
Yöneticilik ve önderlik alanında geleneksel yönetim tarzlarının artık yetersiz kaldığı ve günümüzün gereksinimlerini karşılamadığı vurgulanırken, çağın gereklerine uygun önderlik tutumları ele alınıyor.

• Murat Ülker’in sanata duyduğu kişisel ilgisini ve eser yorumlarını
İş ve ekonomi konularının dışına çıkarak sanatsever yönünü ortaya koyuyor ve Hoca Ali Rıza, Burhan Doğançay, Ahmet Güneştekin ve Refik Anadol gibi mühim sanatçıları ve eserlerini anlatıyor.

• Annesi, aile kökeni ve dini yaşamı
Son bölümde ise otobiyografik bilgiler vererek annesinden, ailesinin kökeninden ve dini yaşayış şeklini anlatıyor.

Sıradışı bir iş adamı profili çizerek, tecrübelerini ve beslendiği kaynakları düzenli bir biçimde bizimle cömertçe paylaşan Murat Ülker ufkumuzu açmaya sürdürmekte.

Hayatın İpuçları 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu