Edebiyat Kitapları

Hayatın Kaynağı PDF indir

Hayatın Kaynağı PDF indir, e-kitap sitemizde Hayatın Kaynağı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayn Rand tarafından kaleme alınan Hayatın Kaynağı kitabı 992 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayatın Kaynağı kitabını 9786254102356 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayatın Kaynağı kitap özeti, Hayatın Kaynağı pdf oku, Hayatın Kaynağı yandex, Ayn Rand e-kitap pdf, Hayatın Kaynağı PDF Drive, Hayatın Kaynağı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayatın Kaynağı PDF Oku

Hayatın Kaynağı Kısa Özet

HAYATIN KAYNAĞI

Objektivizmin tohumlarını eken ve Ayn Rand’a
ülkeler arası ün kazandıran edebiyat eseri.

 

Bu modern klasik, kişiliği granit kadar sağlam, hiçbir biçimde uzlaşmaya yanaşmayan genç mimar Howard Roark’un hikâyesi. Ve olağanüstü derecede güzel ve tutkuyla Roark’a âşık olduğu halde onun en büyük düşmanıyla evlenen Dominique Francon’un… Aynı zamanda muhteşem bir dehaya sinirlenen öfkeli kalabalıkların çılgın ithamlarının… İlk basıldığı gündeki tazeliğini ve önemini koruyan, Ayn Rand’ın bu kışkırtıcı romanı edebiyat tarihinin en büyük iddialarından birini sunuyor: İnsanın egosu ilerlemenin ve yaşamın kaynağıdır.

 

 

“Çok kuvvetli bir yazar. İncelikli ve dâhi bir zihni var; iğneleyici, göz alıcı ve muhteşem bir kaleme sahip… Amerikalı bir kadının yazdığı tek fikirsel kitap olabilir.”

The New York Times

 

Hayatın Kaynağı’nda güç, ihtiras ve yaşamın ihtişamı heyecanlı betimlemelerde kan kırmızı akıyor.”

London Review of Books

Hayatın Kaynağı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu