Roman Kitapları

Her Şey Dahil PDF indir

Her Şey Dahil PDF indir, e-kitap sitemizde Her Şey Dahil kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kerem Aslan tarafından kaleme alınan Her Şey Dahil kitabı 108 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Her Şey Dahil kitabını 9789750522079 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Her Şey Dahil kitap özeti, Her Şey Dahil pdf oku, Her Şey Dahil yandex, Kerem Aslan e-kitap pdf, Her Şey Dahil PDF Drive, Her Şey Dahil Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Her Şey Dahil PDF Oku

Her Şey Dahil Kısa Özet

Babamın kışın ölmesi iyi olmadı, haberi kokusuyla birlikte yayıldı. Komşusu Neriman Teyze o akşam çöpü çıkarmak için kapıyı açtığında, bu pis kokunun elindeki poşetten değil de karşı kapıdan geldiğini hemen anlamış ve zavallı adamın Allah korusun ama, galiba ölmüş olduğunu düşünmüş. Zaten fazla konuşkan olmayan, evden dışarı da fakat birkaç günde bir alışveriş için çıkan babamı günlerdir görmediği de aklına ilk o zaman gelmiş. Yine de bir umut, o sırada içeride haberleri seyreden kocası Bülent Amca’yı çağırıp babamın ziline bastırmış. Bülent Amca zile ikinci kez basmaya gerek duymamış, arkasına dönünce de Neriman Teyze’nin
çoktan ağlamaya başladığını, tülbendiyle gözlerini sildiğini görmüş. Bülent Amca karısını içeri yolladıktan sonra kapıcıya haber verip hemen bir çilingir çağırmasını söylemiş. Neyse ki kapıcı böyle durumlarda polise de haber vermek gerektiğini biliyormuş. Polislerden yaşlı olanı başıyla işaret verince çilingir beyaz, plastik bir kartı kapının arasına sıkıştırmış, kapıyı kulpundan tutup yukarı itmiş, kartı da birkaç kez ileri geri oynatınca kapı şık diye açılmış. Ama koku bütün apartmana yayılmaya başlarken polislerin, Bülent Amca’nın ve kapıcının akıllarında tek bir şey varmış: Demek bu kadar kolay! Polisler kollarıyla burunlarını kapatıp içeri girdiklerinde babam, mutfakla salon içindeki uzun koridorda, dört gündür, öylece yatıyormuş.

Her Şey Dahil PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu