Siyaset Kitapları

Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan PDF indir

Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan PDF indir, e-kitap sitemizde Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şükrü Altın tarafından kaleme alınan Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan kitabı 375 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan kitabını 9786051512488 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan kitap özeti, Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan pdf oku, Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan yandex, Şükrü Altın e-kitap pdf, Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan PDF Drive, Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan PDF Oku

Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan Kısa Özet

İki memleket sevdalısı, iki Islam mücahidi, iki kuvvetli önder ve yaşadıkları…

Haçlıların dün saldırdıkları Sultan II. Abdülhamid ve bugün saldırılarını sürdürdükleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan… Ikisinin de başına gelen enteresan ama bir o kadar benzer hadiselerin bu kadar çok olması bi hayli manidar.

Bu kitap, tarihe mühim bir not düşmek için, “Günlük politikanın oyuncağı olmadan, gerçek tarihimizin sayısız kaynaklarını inceleyip bir hafıza tazelenmesi yaptığımız için resmî tarihçiler bana darılmasın!” diyen tarihçi yazar Şükrü Altın tarafından bir hesaplaşma maksadıyla yazıya döküldü.

Önyargıları mahkûm edip olağanüstü tarihimizin görünmeyenlerini okuyarak bu toprakların, bu Hilal`in, bu milletin bekası için geçmişten bugüne kendilerini siper eden iki büyük önderin; Sultan II. Abdülhamid`in ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın hakkını teslim etmenin artık zamanı geldi!

Hilal’in İki Muhafızı: 2. Abdülhamid – R. Tayyip Erdoğan PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu