PDF İndir

İbrahim Efendi Konağı PDF indir

İbrahim Efendi Konağı PDF indir, e-kitap sitemizde İbrahim Efendi Konağı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Samiha Ayverdi tarafından kaleme alınan İbrahim Efendi Konağı kitabı 478 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İbrahim Efendi Konağı kitabını 9789757663478 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İbrahim Efendi Konağı kitap özeti, İbrahim Efendi Konağı pdf oku, İbrahim Efendi Konağı yandex, Samiha Ayverdi e-kitap pdf, İbrahim Efendi Konağı PDF Drive, İbrahim Efendi Konağı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İbrahim Efendi Konağı PDF Oku

İbrahim Efendi Konağı Kısa Özet

Bu kitap ne bir hikayedir ne masal ne de roman… zamanı, mekanı, vak`aları, şahısları, isimleri hatta vak`aların seyri, sırası ve ayrıntı kısmının yüzde doksanı ile otantik ve yaşanmış bir devrin, gerçek ve yaşanmış bir hayat tablosudur.

Biz, İmparatorluk Türkiyesi`nin hemen de son evlatları; içinde haşır neşir olduğumuz askeri, siyasi, içtimai ve iktisadi bir tarih meydanında köşe kapmaca oynamış kimseler olarak, görüp duyduklarımızı, tadıp kokladıklarımızı, kudretimiz ölçüsünde, gelecek nesillere intikal ettirmek mecburiyetinin altında yer alıyoruz. İşte bu kitabın meydana gelmesi de o vazife hissinin bir netice ve zarüretinden ibarettir.

İbrahim Efendi Konağı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu