Edebiyat Kitapları

İçimdeki Yılkı Atları PDF indir

İçimdeki Yılkı Atları PDF indir, e-kitap sitemizde İçimdeki Yılkı Atları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşe Filiz Yavuz tarafından kaleme alınan İçimdeki Yılkı Atları kitabı 189 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İçimdeki Yılkı Atları kitabını 9786051559421 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İçimdeki Yılkı Atları kitap özeti, İçimdeki Yılkı Atları pdf oku, İçimdeki Yılkı Atları yandex, Ayşe Filiz Yavuz e-kitap pdf, İçimdeki Yılkı Atları PDF Drive, İçimdeki Yılkı Atları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İçimdeki Yılkı Atları PDF Oku

İçimdeki Yılkı Atları Kısa Özet

*Dışımdan kendi kendime konuşursam deli, içimden konuşursam belki de *Bir şey biliyor ki susuyor* deyip akıllı bileceklerdi beni. Ben, kendi kendime yaptığım konuşmalarımı yazarsam ne derler diye çok düşündüm. Gönlümdekileri, gece uykumu bölen düşünceleri, yolda aklıma gelenleri, kendi kendime sorduğum ama yanıtlarını bulamadığım sorularımı buraya dökmeye çalıştım* diyor

Prof. Dr. Ayşe Filiz Yavuz. Ve ekliyor:

*Hayalleri olmadan, insan ne işe yarar? En yoksul insan, bir şeyi olmayan değil hayalleri olmayandır.* diyen düşünürleri hatırlıyorum. Hayallerimi, yani yılkıya saldığım atları geri çağırmayı istiyorum. O atlar gibi, hayalleri de kendi başlarına dağlarda, bayırlarda ölmeye terk etmemeli. Benim bahçemde yaşayıp vakti gelince ölmeli. Ama geri çağırsam da dönmüyor hepsi yılkıdan. *Vakit geçti.* diyor kimisi. *Artık kalan ömrün beni gerçekleştirmeye yetmez.* diyor. Kimisi de *Köprünün altından çok sular aktı. Vakit artık o hayallerin vakti değil, dünya değişti.* diye yanıt veriyor.

Yılkıdan dönmeyen atlar… Vazgeçtiğim hayallerim benim.*

İçimdeki Yılkı Atları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu