Edebiyat Kitapları

İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak PDF indir

İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak PDF indir, e-kitap sitemizde İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Honore de Balzac tarafından kaleme alınan İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak kitabını 9789750736001 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak kitap özeti, İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak pdf oku, İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak yandex, Honore de Balzac e-kitap pdf, İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak PDF Drive, İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak PDF Oku

İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak Kısa Özet

Balzac’ın mektup-roman tarzında kaleme aldığı yapıt, dostlukları okul senelerına dayanan iki yakın arkadaş Louise ve Renée’nin farklı şehirlerdeki ailelerinin yanına dönmelerinin ardından birbirlerine yazdıkları mektuplardan meydana gelir. Roman, biri sağduyusuyla hareket eden, anaç bir mizaca sahip, diğeri aşka tutkun, gözü yükseklerde iki farklı kadının hayat hikâyesine odaklanır.

Balzac’ın bu kadınların ruhlarının en derinine kadar sızıp adeta iki ayrı kimliğe bürünerek kaleme aldığı roman, Medeni Kanun’un çıkmasıyla birlikte mülkiyet ilişkilerindeki değişimin insan ilişkilerine yansımasını ele alışının bunun yanında, evliliğe toplumsal bir olgu olarak yaklaşımıyla da diğer emsallarinden ayrışır.

İki Yeni Gelinin Anıları Beyaz Kapak PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu