Sağlık Kitapları

İnsan Anatomisi Atlası PDF indir

İnsan Anatomisi Atlası PDF indir, e-kitap sitemizde İnsan Anatomisi Atlası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bernhard N.Tillman tarafından kaleme alınan İnsan Anatomisi Atlası kitabı 711 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İnsan Anatomisi Atlası kitabını 9786059528597 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İnsan Anatomisi Atlası kitap özeti, İnsan Anatomisi Atlası pdf oku, İnsan Anatomisi Atlası yandex, Bernhard N.Tillman e-kitap pdf, İnsan Anatomisi Atlası PDF Drive, İnsan Anatomisi Atlası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İnsan Anatomisi Atlası PDF Oku

İnsan Anatomisi Atlası Kısa Özet

Eser sayın Tillmann’ın deyimiyle, geleneksel anatomi atlası değildir. Bana göre de bir anatomi atlası-ders kitabı kombinasyonudur; gerek kadavra salonunda, gerekse klinikte etkili bir görsel öğrenme kaynağıdır. Almanya’da *Approbationsordnung* (kanun hükmünde tıp müfredatı) ile alakalı yeni düzenlemeler ve ülkemizde devam eden *çekirdek müfredat (core curriculum)* çalışmaları gibi tüm dünya çapında geleneksel anatomi öğrenme ve öğretme tarzları gözden geçirip yeniden düzenlenmektedir. Sayın Tillmann, kıdemli bir anatomi hocası olmakla birlikte, öngörülü yaklaşımı ile bu eserde anatomi temeline dayanan klinik ve klasik bilgileri didaktik bir biçimde entergre ederek, tıp eğitimindeki yeni beklentilere uyum sağlamıştır.

Atlas’da bulunan klinik anatomik görseller ve bilgiler, hekimlik mesleğindeki klinik uygulamalar ile bağlantı kurularak aktarılmıştır. Ayrıca kadavra başında konu kitabi gereksinimini azaltarak öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır.

İnsan Anatomisi Atlası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu