Sağlık Kitapları

Iron Lady PDF indir

Iron Lady PDF indir, e-kitap sitemizde Iron Lady kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gökçe Gökalp Şatıroğlu tarafından kaleme alınan Iron Lady kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Iron Lady kitabını 9786258425475 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Iron Lady kitap özeti, Iron Lady pdf oku, Iron Lady yandex, Gökçe Gökalp Şatıroğlu e-kitap pdf, Iron Lady PDF Drive, Iron Lady Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Iron Lady PDF Oku

Iron Lady Kısa Özet

Iron Lady mucize bir antrenman ve diyet kitabı değil, bir eğitim kitabıdır.

Bugüne kadar okuduğunuz bu tarz kitaplardan farklı olarak -her kadın özeldir, her kadın farklıdır-mantığı ile yola çıkılarak hazırlanmış Kadına Özel bir öğretim rehberidir.

Burada lahana diyeti yahut on beş günde on kilo vermek gibi mantık dışı kandırmacalar yok.
20+ Yıllık amatör sporculuk ve antrenörlük tecrübelerinin bütünsel bir uygulaması var.
Amacımız kısa süreli hedeflere ulaşmanıza yardım etmek değil.

Metabolizmanızı ve beden yapınızı tanıyarak ona nasıl yön vermeniz gerektiğini size öğretmek ve bunu bir yaşam tarzı haline getirebilmek için gereken kalıcı ve kullanışlı temel bilgileri vermek.

Bu kitapta içi boş ve kullanışsız motivasyon cümleleri ile pembe medya maymunlarından duyduğunuz mucize vaatler yok. Yukarıda yazan cümlenin içerik ve birikimi var.

Eski usûl, sert ve gerçekçi ama işe yarayan birden fazla cümle sizi bekliyor.
Kendinize güveniyor ve disiplin kelimesinin tanımını biliyorsanız çok işinize yarayacak.
Ve eğer bu sektör içinde faaliyet gösteren bir eğitmen yahut eğitmen adayıysanız kendinizi geliştirmek adına iyi bir kaynak.

Iron Lady PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu