Çocuk Kitapları

İsimsizler PDF indir

İsimsizler PDF indir, e-kitap sitemizde İsimsizler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatma Çağdaş Börekçi tarafından kaleme alınan İsimsizler kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İsimsizler kitabını 9786052297421 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İsimsizler kitap özeti, İsimsizler pdf oku, İsimsizler yandex, Fatma Çağdaş Börekçi e-kitap pdf, İsimsizler PDF Drive, İsimsizler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İsimsizler PDF Oku

İsimsizler Kısa Özet

Onlar her yerde. Sessizce kaldırımlara yansıyor gölgeleri. Solgun yapraklar gibi dökülüyorlar şehrin üzerine. Sonra rüzgâr süpürüyor onları en tenha köşelere. Yeryüzü daraldıkça daralıyor ve onlar sığamıyor hiçbir yere. Yanından geçiyorlar arada bir, fark etmiyorsun.

Senin bir adın var. Seni anlatan bir isim… Doğduğunda kulağına seslendiler, bu isimle güldün, bu isimle yürüdün, bu isimle okula başladın. Adın senin sesin. Hayallerin var sesinle büyüyen. Hüzünlerin ve sevinçlerin var. Sana ait, seninle nefes alan kocaman bir hikâyen var.

Onların sesi yok, hikâyeleri çoktan unutuldu. Hayalleri toz bulutlarının içinde kayboldu. Onlar artık yalnızca, isimsizler.

İsimsizler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu