Ekonomi Kitapları

Karar Fabrikası PDF indir

Karar Fabrikası PDF indir, e-kitap sitemizde Karar Fabrikası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard Shotton tarafından kaleme alınan Karar Fabrikası kitabı 218 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Karar Fabrikası kitabını 9786052314128 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karar Fabrikası kitap özeti, Karar Fabrikası pdf oku, Karar Fabrikası yandex, Richard Shotton e-kitap pdf, Karar Fabrikası PDF Drive, Karar Fabrikası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karar Fabrikası PDF Oku

Karar Fabrikası Kısa Özet

Davranış bilimini pazarlamaya uyarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Davranış bilimleri ve psikoloji alanında yapılan araştırmalar, insan beyninin kimi bilişsel eğilimleri olduğunu ve söz konusu eğilimlerin karar alma süreçlerini de etkileyen düşünce hatalarına yol açabildiğini gösteriyor. Tüketicilerin sıradan gibi görünen, gündelik satın alma kararları da doğal olarak bu etkilerden muaf değil.

Richard Shotton, elinizdeki kitapta satın alma davranışlarımıza hangi psikolojik süreçlerin hükmettiğini; akademiden, gerçek reklam kampanyalarından ve kendi özgün incelemelerindan ispatlar eşliğinde gözler önüne çıkarıyor. Her bir bölüm, bölüme adını veren bilişsel eğilimin pazarlama kampanyalarında nasıl kullanılabileceğini gösteriyor.

Pazarlama ve reklam kampanyalarınıza ilişkin kararlar alırken Karar Fabrikası’na başvurmayı ihmal etmeyin.

Araştırmanın ve sosyolojinin hayatlarımızı nasıl etkilediğini bilmek istiyorsanız, Richard’ın kitabını okuyun.

Dave Trott, kreatif direktör, yazar

Karar Fabrikası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu