Teknoloji Kitapları

Karbon Yakalama PDF indir

Karbon Yakalama PDF indir, e-kitap sitemizde Karbon Yakalama kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Howard J. Herzog tarafından kaleme alınan Karbon Yakalama kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Karbon Yakalama kitabını 9786059646734 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karbon Yakalama kitap özeti, Karbon Yakalama pdf oku, Karbon Yakalama yandex, Howard J. Herzog e-kitap pdf, Karbon Yakalama PDF Drive, Karbon Yakalama Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karbon Yakalama PDF Oku

Karbon Yakalama Kısa Özet

İklim değişikliği azaltımının bir yolu olan Karbon Yakalama ve Depolama (KYD) hak ettiği önemi görmese de umut vadeden bir metottur. Bu kitapta MIT Enerji Girişimi araştırmacısı Howard J. Herzog, Karbon Yakalama`yı ana hatlarıyla okura tanıtıyor.

MIT Press Gerekli Bilgiler dizisi, ilgi çeken güncel konularda özenle hazırlanmış, kolay erişilebilir, özlü cep kitaplarından buluşmaktedir. İleri gelen düşünürler tarafından yazılmış bu kitaplar kültürel ve tarihî konulardan bilimsel ve teknik konulara uzanan bir yelpazede uzman bakış açısı sağlamaktadır.

İçinde olduğumuz anlık bilgi hazzı çağında görüşlere, gerekçelendirmelere ve yüzeysel açıklamalara basit bir şekilde erişebilinmekte. Çok daha zor olansa dünyaveyair ilkelere dayalı bir anlayış geliştirmemizi sağlayacak temel bilgiyi edinebilmek. Gerekli Bilgiler serisi bu ihtiyacı karşılıyor. Uzman olmayan okurlar için özelleşmiş alanlarda bilinenleri bir araya getiren ve mühim konu başlıklarını temel bilgilerle birbirine bağlayan bu kitapların her biri karmaşık fikirlere bir ulaşım noktası sağlamaktadır.

Bruce Tidor

Biyoloji Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi Profesörü

Massachusetts Institute of Technology

Karbon Yakalama PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu