Felsefe Kitapları

Kardeşini doğurmak kitabı oku PDF indir

Kardeşini doğurmak kitabı oku PDF indir, e-kitap sitemizde Kardeşini Doğurmak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Büşra Sanay tarafından kaleme alınan Kardeşini Doğurmak kitabı PDF Oku.

Kardeşini Doğurmak kitabı, 372 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kardeşini Doğurmak kitabını 9786050949995 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kardeşini Doğurmak kitap özeti, Kardeşini Doğurmak pdf oku, Kardeşini Doğurmak yandex, Büşra Sanay e-kitap pdf, Kardeşini Doğurmak PDF Drive, Kardeşini Doğurmak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kardeşini Doğurmak PDF Oku

Kardeşini DoğurmakKardeşini Doğurmak elini taşın altına koymaktan çekinmeyen bir kalemin ürünü…

*Direkt büyüdüm, büyüttüler*

*Büşra Sanay insanlığın  en karanlık noktasına, en bağışlanmaz suçuna büyük bir cesaretle eğiliyor ve ne kadar acı olursa olsun gerçeğin gözünün içine bakmaya çağırıyor bizi. Belki de arınma, bu yüzleşmelerle gelecek. Büşra gibi hassas bireylerin acı çekme pahasına yazdığı, böyle mühim kitaplarla… Okurken sarsılacaksınız hem de çok sarsılacaksınız. Sanırım gerekli olan da bu…*
Zülfü Livaneli

Türkiye’nin en mahrem yerinde görülmeyen, görmezden gelinen bir yara: Ensest. CNNTürk haber spikeri Büşra Sanay, senelerca süren titiz bir çalışmayla ensest mağdurlarından ailelere, sosyologlardan ilahiyatçılara, hukukçulardan eğitimcilere, psikologlardan adli tıpçılara kadar her kesimden insanla konuşarak Türkiye’nin ensest tablosunu ortaya koydu.

Kardeşini doğurmak kitabı oku PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu