Edebiyat Kitapları

Kayıp Marki Vakası PDF indir

Kayıp Marki Vakası PDF indir, e-kitap sitemizde Kayıp Marki Vakası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nancy Springer tarafından kaleme alınan Kayıp Marki Vakası kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kayıp Marki Vakası kitabını 9786257124447 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kayıp Marki Vakası kitap özeti, Kayıp Marki Vakası pdf oku, Kayıp Marki Vakası yandex, Nancy Springer e-kitap pdf, Kayıp Marki Vakası PDF Drive, Kayıp Marki Vakası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kayıp Marki Vakası PDF Oku

Kayıp Marki Vakası Kısa Özet

Edebiyat ve sinemanın en bi hayli beğeni alan karakterlerinden Sherlock Holmes’un 14 yaşındaki kız kardeşi Enola Holmes’un maceraları başlıyor. Ağabe yleri Sherlock ve Mycroft’la rekabet edebilecek zehir gibi zekâya sahip Enola, tıpkı dedektif ağabeyi gibi gizemli hadiseleri çözmeye çalışıyor. Enola, anneleri aniden ortadan kaybolunca onu aramak için Londra’ya gider. Lakin kendisini hiç ummadığı biçimde bir Marki’nin kaçırılması vakasının ortasında bulur. Peşindeki tehlikeli adamlardan kaçarken bunun yanı sıra onu yatılı okula göndermek isteyen ağabeylerine de yakalanmamaya çalışır. Bütün bu kargaşa içinde Enola ipuçlarını çözebilecek ve annesini bulabilecek mi?

En İyi Genç Yetişkin Romanı dalında Edgar Ödülü, En İyi Çocuk Kitabı dalında Edgar Ödülü ve James Tiptree Jr. Ödülü alan başarılı yazar Nancy Springer’ın altı kitaplık Enola Holmes Gizemleri serisinin ilk kitabı Kayıp Marki Vakası şimdi Millie Bobby Brown, Henry Cavill ve Helena Bonham Carter’ın oynadığı bir Netflix orijinal filmi!

Kayıp Marki Vakası PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu