Çocuk Kitapları

Kelebek Zihinli Çocuk PDF indir

Kelebek Zihinli Çocuk PDF indir, e-kitap sitemizde Kelebek Zihinli Çocuk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Victoria Williamson tarafından kaleme alınan Kelebek Zihinli Çocuk kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kelebek Zihinli Çocuk kitabını 9786050837933 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kelebek Zihinli Çocuk kitap özeti, Kelebek Zihinli Çocuk pdf oku, Kelebek Zihinli Çocuk yandex, Victoria Williamson e-kitap pdf, Kelebek Zihinli Çocuk PDF Drive, Kelebek Zihinli Çocuk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kelebek Zihinli Çocuk PDF Oku

Kelebek Zihinli Çocuk Kısa Özet

Jamie’nin tek dileği normal olmak. Lakin dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu ona beyninde kelebekler uçuşurmuş gibi hissettiriyor.
Elin’in tek dileğiyse müthiş olmak. Lakin o zaman ailesinin yeniden bir araya geleceğine inanıyor.

Jamie ve Elin’in hayatları ummadıkları bir anda ve beklemedikleri bir yerde kesiştiğinde ikisinin de yaşamı baştan aşağı değişiyor ve sürpriz sonlu bir masala dönüşüyor.

Belki normal veya müthiş diye bir şey yoktur ve belki de mutlu sonlar farklı şekillerde de olur.
“Acı veren bir gerçeklikle yazılan fakat umudu da unutmayan bir yapıt.”

– Kirkus Starred Review

*Gerçekten müthiş. İki farklı anlatıcıdan dinlediğimiz, içtenyetle kaleme alınmış, empati ve duygu yüklü, üstün bir hikâye anlatımı. Zamane çocuklarının bu kitaptan öğrenecekleri çok şey var. Okurken cidden yüreğim sızladı. Mutlaka ama mutlaka okunmalı.*

– Scott Evans, The Reader Teacher

Kelebek Zihinli Çocuk PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu