Edebiyat Kitapları

Kendine Geç Kalma PDF indir

Kendine Geç Kalma PDF indir, e-kitap sitemizde Kendine Geç Kalma kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Özkan tarafından kaleme alınan Kendine Geç Kalma kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kendine Geç Kalma kitabını 9786258043631 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kendine Geç Kalma kitap özeti, Kendine Geç Kalma pdf oku, Kendine Geç Kalma yandex, Mustafa Özkan e-kitap pdf, Kendine Geç Kalma PDF Drive, Kendine Geç Kalma Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kendine Geç Kalma PDF Oku

Kendine Geç Kalma Kısa Özet

Sen, kendine verebileceğin en dürüst yanıtsın.

Başaramadığınız bir hususta kendinizi “Başarabilirdim.” diye avutamazsınız. Başarmak istediğiniz hiçbir şeyi de bedel ödemeden başaramazsınız. Hesap yapılan yerde olabileceken her zaman hesaplanmayan bir şey mevcuttur. Yalan diye bir gerçek varsa imtihanın olduğu yerde de bir ihtimal mevcuttur. İnsan aradığı neyse ona dönüşür.

Konu ne olursa olsun, haksız yere ödediğiniz bedeller ilerideki mutluluklarınızın teminatıdır. Eğer şu anda ağlıyorsanız biliyorum ki çok uzun süredir kuvvetli kalmak zorunda olduğunuz içindir. Bazı zorlukları atabilmeniz için bazı şeylerin yaşanması gerekiyor; düşmeniz, değişmeniz gerekiyor. Sizin acı çekmenizi sağlayan olay belki de büyümeniz içindir. Çünkü her sınanış, kendiyle karşılaşmasında güzel bir olgunluk katar insana. İnsan güçsüz bir canlı değildir. Sadece gücüyle bağlantısını kesen yanlış birtakım inanışları mevcuttur. Kendinizi zayıf bir kişi olarak ilan etmeden önce gücünüzle bağlantınızı kesen şeyleri saptamanız dünyanızı daha güzel bir hâle getirecektir. Altını hurdacıya satarsanız size hurda parası verir. Altından anlayan kuyumcudur. Hayallerinizi ve hedeflerinizi olur olmadık yerde ortaya atıp hurdacıların moralinizi bozmasına izin vermeyin.

Eninde sonunda her şey yolunu, doğru yerini bulur. O zamana kadar kafanızın ve kalbinizin karıştığı anlarda gülün, içinde olduğunuz ana odaklanarak yaşayın. Ve bilin ki her şeyin olmasının mutlaka bir sebebi var. Size ait olanın sizden uzaklaşmayacağını, sizi bırakıp gidenin size ait olmadığını anlayabilmemiz için yaşarsınız bazı şeyleri. O yüzden kendinizi yargılamayı bırakın. Dönüşmek için düşüncenizi değiştirin. Siz kendinizi; kendinizden, kendinizle gizlemişsiniz. Bunu anladığınız an sorun çözülmüş olur.

Kendine Geç Kalma PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu