PDF İndir

Kendine Yardım Et! PDF indir

Kendine Yardım Et! PDF indir, e-kitap sitemizde Kendine Yardım Et! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özlem Tokgöz Özsoylar tarafından kaleme alınan Kendine Yardım Et! kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kendine Yardım Et! kitabını 9786258489460 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kendine Yardım Et! kitap özeti, Kendine Yardım Et! pdf oku, Kendine Yardım Et! yandex, Özlem Tokgöz Özsoylar e-kitap pdf, Kendine Yardım Et! PDF Drive, Kendine Yardım Et! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kendine Yardım Et! PDF Oku

Kendine Yardım Et! Kısa Özet

• Nedenini bilmediğiniz bir mutsuzluk, endişe veya öfke mi hissediyorsunuz? 
• Hedefleriniz için harekete geçmekte kuvvetlik mü çekiyorsunuz?  
• Kurtulmak istediğiniz olumsuz düşünceleriniz mi var?

Günümüzde gerek bireysel yaşamımızdaki zorluklar gerekse dünyanın hali hepimizi etkiliyor. Birçoğumuz halimizden tatmin değiliz. Sürekli olumsuz telkinlere maruz kalıyoruz. Savaş, pandemi, maddi kuvvetlikler gibi makro poblemlerin bunun yanında kendi yaşamımızda deneyimlediğimiz mikro düzeyde trajediler, entrikalar, kavgalar veya şiddet… Hepimiz aynı yollardan geçiyoruz. Tüm bunlara karşın, hayatta kalma içgüdümüz devreye giriyor. Bir biçimde kurtulmak, yeniden iyi olmak istiyoruz. Bunun için de yardıma ihtiyacımız var. Peki bize kim yardım edecek?  

Cevap çok yakında zamanda, aynaya baktığınızda tam karşınızda! Kendine Yardım Et!, poblemlerinızla başa çıkmak için kullanabileceğiniz bi hayli etkili bir kılavuz niteliğinde. İyileşme yolunda atacağınız ilk adımları sadelikle anlatıyor ve içinde olduğunuz durumları doğru analiz edip onlarla baş edebilmenizi sağlayacak teknikleri gösteriyor. Hem sorunun hem de çözümün bir parçasını gözler önüne çıkarıyor.

Kendine Yardım Et! PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu