Macera Kitapları

Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile PDF indir

Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile PDF indir, e-kitap sitemizde Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Timo Parvela tarafından kaleme alınan Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır.

Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile kitabını 9789750750298 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile kitap özeti, Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile pdf oku, Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile yandex, Timo Parvela e-kitap pdf, Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile PDF Drive, Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile PDF Oku

Kepler62 gezegenindeki çocukların maceraları sürdürmekte!

Öncülerin en genç üyesi Joni önder seçilmiştir ve bu büyük sorumluluğun ağırlığı altında bocalamaktadır. Kamp büyük bir zorlukla yüz yüzedır: Gıda stokları tükenmek üzeredir. Bu yabancı gezegendeki haşereler açgözlüdür ve çocukların yetiştirdiği bütün mahsulleri talan etmektedirler.

Joni çaresizdir, ta ki X adlı gizemli bir kız yardımına yetişene kadar. Dünya’da bir ailesi ve evi olmayan X, Kepler62’de tam aksine kendini evinde hissediyor gibi görünmektedir.

Kepler62: Yeni Dünya – İki Kabile PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu